Ako to bude s filmom Jumanji 4? Tvorca povedal, že by mali „vážne veľké vízie“

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Producent hovorí o filme Jumaji 4

Prvý film Jumanji sme mohli vidieť ešte v roku 1995. Jeho pokračovanie, ktoré bolo zároveň ľahkým rebootom, prišlo až v roku 2017. Voči Jumanji: Vitajte v džungli boli diváci značne skeptickí. Avšak jeho komerčný aj divácky úspech zabezpečil pokračovania. Ako to však vyzerá s ďalšou časťou, celkovo Jumanji 4?

K tomu sa vyjadril Hiram Garcia, producent, ktorý už dlhší čas pracuje s jednou z hlavných hviezd filmu. S Dwaynom Johnsonom má popri tom v príprave až 4 filmy, pričom ďalší môže byť zvažovaný. Sú nimi komiksovka od DC Black Adam, vianočná komédia Red One, pokračovanie k Jungle Cruise a práve pokračovanie Jumanji.

film jumanji 3
Zdroj: hdqwalls.com

Johnson si projekty starostlivo vyberá

V hre by mohlo byť aj pokračovanie najdrahšieho filmu z dielne NetflixuRed Notice 2 by spolu priniesli bez problémov, stačí im len, ak by mali diváci o film záujem. To povedal Garcia v rozhovore pre portál Collider. Rozoberali tam viacero tém, hlavne nadchádzajúce filmy.

Johnson si vraj starostlivo vyberá v akých projektoch sa objaví. Tak dal nedávno definitívne zbohom sérii Rýchlo a zbesilo, ako sme informovali aj u nás. Avšak všetky spomínané by rád priniesol. Pre Jumanji už by mali aj nejaké nápady, záležalo by to však aj na vyťaženosti hercov.

film jumanji 4
Zdroj: boldcanon.com

Jumaji rodina sa na pľacoch baví

V rozhovore povedal, že už však má pre tretiu časť novodobého Jumanji „vážne veľké vízie“. Uviedol nasledovné:

„Stane sa to. Samozrejme, že sa to stane. Máme vážne veľké vízie pre ten tretí Jumanji film. Práve sme diskutovali aj o návrhu scenára, ktorý onedlho prednesieme Sony. Ale film sa bude realizovať po Red One, čo je aj správne časovanie. Sedí to s rozvrhmi hercov. Ako si môžete predstaviť, Kevin Hart je super zaneprázdnený. A rovnako aj Dwayne Johnson. Ale milujeme ich. Milujeme tú Jumanji rodinu. Je skvelé mať ich a Jacka Blacka a Karen Gillan, všetky tieto obrovské megahviezdy. Je to to najlepšie. Vychádzajú spolu, na pľacoch je zábava a všetko to je také radostné. Aj preto chceme znovu prísť a priniesť s nimi aj tretí film.“

Jumanji sa rozširuje vlastným spôsobom

Takže je to potvrdené samotným producentom – Jumanji 4 určite bude. Podľa jeho slov môžeme vidieť, že očakáva návrat všetkých štyroch hlavných hercov. Ako režisér by sa mal vrátiť Jake Kasdan, ktorý pracoval aj na filme Jumanji: Ďalší level.

Je veľmi dobré, že sa ukázalo, že séria dokáže mať tú správnu atmosféru aj po Robinovi Williamsovi. Novšie spracovanie má stále svoju originalitu a zachováva si špecifický štýl. Preto sme radi, že spolu so štvoricou tínedžerov budeme môcť skočiť do ďalšej hry!

Ste radi, že nám producent spolupracujúci s Dwaynom Johnsonom potvrdil Jumanji 4? Máte radi obnovenú sériu alebo nedáte dopustiť na pôvodný film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -