Hádka vrcholí! Dwayne Johnson odpovedal Vinovi Dieselovi ohľadom jeho návratu do Rýchlo a zbesilo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Dwayne Johnson o návrate k Rýchlo a zbesilo

Ak pravidelne sledujete internetové novinky (a náš portál), tak vám iste neunikla informácia o hádke medzi Vinom Dieselom a The Rockom. Niekdajší kolegovia sa kvôli nezhodám rozhádali (zmiernene povedané) a Dwayne Johnson odišiel od série Rýchlo a zbesilo. Diesela označil za prílišného tyrana, ktorý na hercov príliš tlačí. Teraz ho navyše nazýva aj manipulátorom.

Roztržky začali ešte po ôsmej časti v roku 2017. Diesel sa ohrádzal, že iba svojim kolegom dával „tvrdú lásku“. Na to ho The Rock vysmial s tým, že sám nevie hrať, nie ešte aby ho to učil. Tak sa nevrátil ani k deviatemu dielu a namiesto toho s Jasonom Stathamom vytvoril spin-off.

rychlo a zbesilo hobbs a shaw 2
Zdroj: theringer.com

Namiesto pokračovania spin-off

Vlastný film (ktorému chystá pokračovanie) mal názov Hobbs & Shaw. Zameral sa na jeho postavu agenta Hobbsa, ktorý bol v piatej časti pôvodne antagonistom voči postave Dominica Toretta. Postupne si však všimol hodnoty rodiny a pripojil sa k skupine fyziku porážajúcich hrdinov.

Aj napriek beefu si Vin Diesel nevie predstaviť, že by Johnson nebol vo finále. Začiatkom novembra ho prostredníctvom svojho Instagramu vyzval, aby sa vrátil a „naplnil tak svoj osud“. Zároveň sa snažil apelovať na to, že sú rodina aj v skutočnosti, pretože ho jeho deti volajú „strýčko Dwayne“. Celé znenie si môžete prečítať v samostatnom článku.

Dwayne Johnson a Vin Diesel
Zdroj: theplaylist.net

Paula do toho nemal ťahať

Zároveň sa zameral na to, že takto má naplniť svoj sľub voči Pablovi (mysliac Paula Walkera). A práve toto nepríjemne zahralo Rockovi na strunu. Hovorí, že Diesel je manipulátor, ktorý sa snaží využiť svoju rodinu a Paula do toho nemá ťahať. V rozhovore pre CNN, kde sa na vec pýtali, uviedol nasledovné:

„Dieselovi som priamo povedal, že sa k značke nevrátim. Povedal som to jemne a zo srdca som vyjadril svoju podporu obsadeniu a vždy budem značku podporovať, aby bola úspešná. Ale nebola žiadna šanca, že by som sa vrátil. Vinov verejný príspevok bol len príkladom jeho manipulácie. Bol som nerád, že tam zatiahol svoje deti, ešte menej, že smrť Paula Walkera. Mal ich z toho vynechať. Bavili sme sa už pred mesiacmi a prišli k jasnej dohode.“

Už je to jasné

Takže po týchto slovách je nám to jasné. Dwayne Johnson sa do filmu Rýchlo a zbesilo 10 nevráti. Ba čo viac, Diesel sa podľa jeho slov snažil rozmazať niečo, čo mali už predtým dohodnuté. Herec pokračoval, že sa rozprávali v súkromí a nekonfliktne sa dohodli.

Je nerád, že sa veci musia takto riešiť. Ešte raz zaprial všetkým hercom veľa šťastia a všetko dobré v nachádzajúcich filmoch. Povedal, že značka bola až do tejto verejne rozotretej udalosti pre neho skvelou príležitosťou aj skúsenosťou.

rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: hdqwalls.com

Návrat mnohých hercov aj režiséra

Hovorí, že v značku stále verí a myslí si, že aj posledná kapitola sa dobre vydarí. Prvá časť finále má byť doručená fanúšikom 18. mája 2023. Finále bude totiž rozdelené do dvoch filmov.

Dwayne Johnson sa do Rýchlo a zbesilo 10 nevráti, mnoho hercov ale svoj návrat potvrdilo. Okrem Diesela aj Tyrese Gibson, Sung Kang, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster. Samozrejme si za volant sadne aj Michelle Rodriguez. Nevracajú sa však aj herci, na stoličku režiséra si opäť sadne Justin Lin.

Čo si myslíte o celej hádke medzi Dwaynom Johnsonom a Vinom Dieselom? Čakali ste, že sa za daných okolností k sérii nevráti? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -