Vin Diesel poskytuje nové informácie o filme Riddick 4. Možno je bližšie, ako si myslíme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vin Diesel o filme Riddick 4

Vin Diesel poskytol pre všetkých fanúšikov aktualizáciu informácií ohľadom chystaného filmu Riddick 4. O pokračovaní série sa hovorí už neuveriteľných 6 rokov (prvý raz ho spomenuli v roku 2015) a preto sme vďační za každý čriepok noviniek, ktoré ohľadom neho môžeme dostať.

Diesel a David Twohy, originálny scenárista a režisér celej série, ho spomenuli v nadväznosti na pokračovanie z roku 2013, jednoducho pomenované Riddick. Dokonca štvrtej časti dali aj názov – Furia. A aby toho nebolo málo, tak oznámili aj sprievodný seriál Merc City. Ten nemal byť z fiktívneho sveta tohto akčného hrdinu, ale ukázať zákulisie, nakrúcanie, hercov a ich prípadné stretnutia s fanúšikmi.

riddick
Zdroj: wallpaperaccess.com

Furia môže byť bližšie, ako si myslíme

Aktualizácia, ktorú ale poskytol herec v hlavnej roli, sa týka filmu Furia. Na svojom Instagrame zdieľal svoju fotku bez trička (z nakrúcania filmu Riddick z roku 2013) a pridal k nej popis „Dnes to bolo úžasné stretnutie. Ďakujem tímu – veď vy viete, ktorí to ste. A pre ostatných len povedzme, že Furia môže byť bližšie, ako si myslíte“.

Jeho príspevok má už cez 1,4 milóna likov a mnoho zdieľaní. Rozhodne sa teda dá povedať, že fanúšikov, ktorí čakajú na ďalší diel z tejto série, je viac ako dosť. Ale darmo, už sme mohli opakovane vidieť, že vesmírneho bojovníka s unikátnou možnosťou videnia v tme len tak niečo nezastaví.

Vidieť sme ho mohli nielen v troch filmoch

Dokazuje to už od roku 2000, kedy sa objavil v prvom filme, Čiernočierna tma. Vtedy išlo o sci-fi horor, kde skupina ľudí v snahe o prežitie bojuje proti mäsožravým príšerám. V roku 2004 sa už predstavil ako poriadny akčný hrdina v dobrodružnom sci-fi Riddick: Kronika temna.

Ďalšie pokračovanie prišlo až o deväť rokov neskôr, v roku 2013 sme mohli vidieť spomínaný film s názvom Riddick. Medzitým už bol kultúrny fenomén na svete a dostávali sme ďalší obsah. Dôkazom je aj animovaný film Riddick: Temná hrozba, či krátke premostenie medzi filmom z roku 2004 a tým novším z roku 2013. Krátkometrážny animák rozprával o zradách hlavnej postavy a dostal názov Blindsided.

riddick
Zdroj: wall.alphacoders.com

Na štvrtého hraného Riddicka čakáme už 6 rokov

Okrem toho vzniklo množstvo videohier či komiksov. To ale nič nemení na tom, že netrpezlivo čakáme na film Riddick 4 – alebo teda Furia. Preto je výbornou správou, keď vieme, že sa jeho produkcia hýbe aspoň trochu dopredu a Vin Diesel pracuje so zvyškom štábu na jeho uvedení.

Čo hovoríte na príspevok Vina Diesela o tom, že štvrté hrané dobrodružstvá Riddicka s názvom Furia uvidíme možno už čoskoro? Ste fanúšikmi série? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah