Síce sme to nečakali, no Vin Diesel sa vráti v pokračovaní superhrdinského filmu Bloodshot

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spomínate si ešte na film Bloodshot, ktorý ste (možno) videli tento rok? Nijako zvlášť nám síce neutkvel v pamäti, no hlavnú úlohu supervojaka Raya Garrisona stvárnil Vin Diesel. Film nám predstavil vojaka, ktorý bol zabitý v akcii a neskôr bol oživený spoločnosťou RST corporation.

Stal sa z neho brutálny hrdina Bloodshot, ktorému v žilách koluje armáda nanotechnológie. Garrison je teraz nezastaviteľným strojom ovládaným spoločnosťou. Zároveň trpí kompletnou stratou pamäte a tak sa vydá na krvavú misiu za odpoveďami. Musí zistiť kým bol a zároveň sa naučiť žiť s tým, že sa stal vražednou zbraňou. Tak čo, už ste sa rozpamätali?

Bloodshot
7wallpapers.net

Pokračovanie filmu Bloodshot

Film sa dostal do kín v marci tohto roku, takže priamo zachytil prvú vlnu zatvárania kinosál po celom svete vrátane Slovenska. Koncom toho istého mesiaca sa dostal do digitálnej distribúcie, čo sa podľa všetkého štúdiu Sony Pictures osvedčilo ako dobrý nápad. Bloodshot si ešte pred zatvorením reťazcov kín po celom svete stihol zarobiť viac ako 33 miliónov amerických dolárov z produkčného rozpočtu 45 miliónov.

Ich stratégia kombinovaného vydania (podobne ako u Mulan) musela byť úspešná, keďže pokračovanie filmu Bloodshot naozaj vznikne. Chýbať nebude ani prítomnosť herca Vina Diesela, ktorý si zopakuje titulnú úlohu. Takto sa vyjadril kreatívny riaditeľ DMG Entertainment a filmár Dan Mintz v rozhovore pre CBR:

„Myslím si, že [Bloodshot] bol v tomto ohľade veľmi úspešný, veľa ľudí ho videlo a po vydaní to dopadlo veľmi dobre, ale nemôžete použiť rovnaký proces hodnotenia ako pred COVID. [Bude] Vin Diesel a všetci ďalší ľudia stále pokračovať? Áno, pretože to išlo tak dobre a reakcia naň bola taká dobrá, je to len o tom, že reakcia bola v netransparentnom prostredí, na rozdiel od transparentného prostredia akým sú čísla box office.“

trailer na film Bloodshot
Zdroj: hypebeast.com

Okrem Vina Diesela sa v prvom filme ukázali aj mená ako Eiza Gonzalez, Sam Heughan, Toby Kebbell, Talulah Riley, Alex Hernandez, Lamorne Morris, Johannes Haukur Johannesson a Guy Pearce.

Réžiu mal na starosti Dave Wilson, ktorý má dlhoročné skúsenosti s vizuálnymi efektami či réžiou najlepšej epizódy v Netflix seriáli Love, Death & Robots. Bližšie informácie ohľadom réžie či dátumu vydania pokračovania zatiaľ nemáme, no o všetkých aktualizáciách vás budeme včas informovať.

Tešíte sa na pokračovanie filmu Bloodshot, alebo vás prvá časť dostatočne nezaujala? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -