Neuveríte, akú výplatnú pásku dostane Johnny Depp za jednu scénu z filmu Fantastické zvery 3

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred pár dňami svet obletela nešťastná správa o tom, že štúdio Warner Bros. požiadalo herca Johnnyho Deppa o to, aby dobrovoľne odstúpil od svojej úlohy Grindelwalda v sérii Fantastické zvery. Stalo sa tak iba pár dní po tom, čo prehral súdny spor s britskými bulvárnymi novinami The Sun.

Každopádne, Depp žiadosť štúdia rešpektoval a naozaj tak učinil, takže sa neukáže ani v pripravovanom filme Fantastické zvery 3. Štúdio už dokonca oficiálne prehlásilo, že jeho úloha bude preobsadená iným hercom. Presunutý musel byť aj dátum vydania z novembra 2021 na 15. júl 2022. Pokiaľ vás zaujíma celý príbeh ohľadom Deppovho odchodu, tak klikajte na tento článok.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny RECENZIA
Zdroj: pursuenews.com

Koľko dostane Johnny Depp za Fantastické zvery 3?

Aj produkcia tretej časti musela byť pozastavená kvôli celosvetovej pandémii, no už bola obnovená a nakrúcanie je opäť v plnom prúde. Magazín The Hollywood Reporter odhalil, že od obnovenia produkcie, ktorá započala 20. septembra v Londýne, stihol Johnny Depp nakrútiť jednu scénu. Jednu scénu, ktorá bude stáť štúdio Warner Bros. nemalé peniaze.

Zdroj tvrdí, že spolu s ostatnými vysoko postavenými hercami má Depp podpísaný takzvaný „pay-or-play“ kontrakt. To znamená, že musí dostať plnohodnotnú kompenzáciu aj napriek tomu, že by film nikdy nevznikol alebo by jeho úloha bola preobsadená. Herec tak dostane za jeden jediný nakrúcací deň priam neuveriteľnú výplatnú pásku.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny RECENZIA
Zdroj: pursuenews.com

Herci Johnny Depp (Gellert Grindelwald), Jude Law (Albus Dumbledore) a Eddie Redmayne (Newt Scamander) mali mať v tretej časti série Fantastické zvery takmer rovnaký podiel času na obrazovke. No z tejto trojice zarába výrazne najviac práve Depp, ktorého výplata sa pohybuje v osemcifernej sume. Túto sumu musí podľa zmluvy dostať za natočenie jednej scény, aj keď vo filme použitá nebude.

Finančná strata sa na ich rozhodnutí preukáže aj tým spôsobom, že mnoho fanúšikov bude návštevu kina tretej časti bojkotovať. No rozhodnutie je definitívne a nám neostáva nič iné ako čakať na informáciu o tom, kto nahradí Deppa v úlohe temného čarodejníka Gellerta Grindelwalda.

Mrzí vás, že sa Johnny Depp neukáže vo filme Fantastické zvery 3? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: hypebeast.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -