Disney jednoznačne: Chceme Johnny Deppa do ďalších Pirátov z Karibiku. Fakty sú ale nekompromisné

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Johnny Depp v Pirátoch aj za cenu kompromisu?

Johnny Depp jednoznačne patril do série Piráti z Karibiku po dobu dvoch dekád. Objavil sa v piatich filmoch, po jeho neslávnom súde s exmanželkou Amber Heard bol však vyhodený. Štúdio Disney však chce herca dlhšiu dobu naspäť. Nová informácia, ktorú priniesol aj portál CBR, hovorí o tom, že spoločnosť by to bola ochotná spraviť aj za cenu veľkého kompromisu.

Depp sa naposledy objavil vo filme s podtitulom Salazarova pomsta v roku 2017. Po obvineniach jeho bývalej partnerky dostal vyhadzov. Odvtedy sa ale séria zasekla na plytčine. Hovorilo sa o reboote, kde by zohrala hlavnú ženskú úlohu Margot Robbie, ten neskôr definitívne zrušili.

Na obzore nová pirátka

Producent Jerry Bruckheimer, ktorý za frančízou stojí, chce herca dlhší čas získať späť. Ponuky už boli na stole, hlavný herecký predstaviteľ sa však vyjadril jasne. Povedal, že sa nevráti ani za „300 miliónov a milión alpák“.

Štúdio sa zrejme rozhodlo vybrať iným smerom a najnovšie úvahy hovoria o ľahkom reštarte, kde by sa vymenila hlavná postava. V šiestom filme by tak posádkam velila pirátka Anne Bony, ktorá v 18. storočí skutočne ohrozovala a zastrašovala Karibik. Zahrá si ju Ayo Edebiri, mladá afroamerická herečka, ktorú môžeme poznať napríklad zo seriálu Medveď.

Teraz však známy vyhrabávač informácií Daniel Richtman prichádza s ďalšou správou. Podľa jeho zdroja údajne Disney opätovne spustilo vyjednávania a chce herca pritiahnuť. Nevrátil by sa však do titulnej role, tento raz by bol Jack Sparrow iba vedľajšou postavou. Otázne je, či sa správa naozaj potvrdí a ak áno, či herec na toto pristúpi.

Čo si myslíte vy? Vráti sa Johnny Depp do filmu Piráti z Karibiku 6 aspoň ako vedľajšia postava? Páčilo by sa vám aspoň takéto rozlúčenie z Jackom Sparrowom? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -