Teórii veľkého tresku ešte neodzvonilo. Sheldon a ďalšie postavy sa vrátia v nečakanej podobe

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Sheldona z Téorie veľkého tresku ste nevideli naposledy

Seriál Mladý Sheldon hlási veľký návrat postáv z pôvodného seriálu. Ako informovalo Entertaiment Weekly, do záverečnej epizódy, ktorú fanúšikovia dostanú v máji sa vráti dvojica dôležitých postáv z Teórie veľkého tresku.

Seriálový prequel sa začal vysielať ešte v roku 2016, keď boli stále vysielané posledné dve série Teórie veľkého tresku. Sleduje jedného zo štvorice ústredných vedcov, Sheldona Coopera, ako detského génia v 80. a 90. rokoch. Mladý Sheldon sa stal ešte obľúbenejším ako pôvodný sitkom, v sezóne 2017 až 2018 išlo o najsledovanejší komediálny seriál na TV obrazovkách.

seriál mladý sheldon
Zdroj: CBS

Hlasy pôvodných postáv sme už v ňom počuli

Zaujímavosťou je, že nápad pochádza od Jima Parsonsa, ktorý bol predstaviteľom dospelej verzie postavy. V jeho detskej podobe ho vystriedal Iain Armitage, Parsons však stále pôsobí ako producent a rozprávač. Objavili sa aj viaceré hlasy predtým zobrazených postáv. Počuť sme mohli aj komentáre od Kaley Cuoco ako Penny, Simona Helberga ako Howarda či Mayim Bialik ako Amy.

Práve Bialik a Parsons sa teraz vrátia ako dospelý Sheldon Cooper a doktorka Amy Farrah Fowlerová. Naposledy sme mohli tieto postavy vidieť v záverečnej epizóde Veľkého tresku v roku 2019, kedy sa dvojica stala nositeľmi Nobelovej ceny za fyziku. Teraz opäť uvidíme aj ich tváre. Nie je však isté, akým spôsobom to bude – môže to byť krátky sen s víziou budúcnosti, skok v čase alebo príjemné uzatvorenie série s návratom do súčasnosti.

teória veľkého tresku amy sheldon
Zdroj: CBS

Amy a Sheldon naspäť už v máji

Všetko sa dozvieme pri poslednej časti Mladého Sheldona. Seriál sa aktuálne vysiela v siedmej sérii, ktorá bude zároveň jeho poslednou. Úplný záver príde k divákom 16. mája.

Diváci však nemusia zúfať, pretože už je na ceste ďalší spin-off. Ten sa bude zameriavať na Sheldonovho brata Georgieho (Montana Jordan) a jeho manželku Mandy (Emily Osment) ako vychovávajú svoju rodinu v Texase. Na stanici CBS bol program potvrdený pre vysielaciu sezónu 2024 až 2025. Ku nám sa dostane prostredníctvom streamovacej služby Max (predtým HBO Max) a tradičných TV staníc.

Čo hovoríte na to, že Mladý Sheldon bude mať vo finále návrat svojho dospelého ja a jeho partnerky Amy? Bude sa vám páčiť takého zakončenie? Ste zvedaví aj na ďalší samostatný seriál? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -