Trailer na 2. sériu Chuckyho ukazuje, ako rozpútava peklo na svätom mieste a ešte viac bábik

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 2. sériu Chucky

SYFY konečne zverejnilo plnohodnotný trailer na 2. sériu seriálu Chucky. V novej kapitole sa známa vraždiaca bábika vracia, aby rozpútala peklo na posvätnom mieste. Skupina tínedžerov z prvej série boli totiž ako delikventi poslaní na katolícku školu. A on nasleduje!

Po tom, čo prekazili jeho diabolský plán na napádanie detských nemocníc, je späť a pripravený na pomstu. A vie presne, kto je za to zodpovedný – Jake, Devon, Lexy a dokonca aj jeho ex Tiffany. Tá je teraz jeho zaprisahaným nepriateľom. Navyše, nezabúdame samozrejme ani na osobné vzťahy – dokáže byť „Jevon“ vecou aj na mieste plnom náboženstva? A to ešte nehovoríme o terore démonickej bábky.

Nové postavy a viacero bábik

Ale ako vidíme, Chucky nebude sám a prebúdza k životu aj ostatné bábky. Napätie sa bude zvyšovať, keď budeme očakávať, koľko ich vlastne bude. Jedno je však isté – ani jedna z nich sa neštíti zobrať do ruky nôž (alebo v tomto prípade ruženec).

Opäť dostávame aj známe postavy, ako odkaz na pôvodnú sériu. Predsa len, Tom Holland, tvorca série Detská hra, sa vracia aj pre túto sériu. Vracajú sa tak Brad Dourif a Jennifer Tilly. Z prvej série uvidíme Zackaryho Arthura ako Jakea Wheelera, Björgvina Arnarsona ako Devona Evansa, Alyviu Alynu Lind ako Lexy Cross, Fionu Dourif ako Nicu Pierce, Alexa Vincenta ako Andyho Barclaya či Christine Elise ako Kyle.

chucky 2. séria
Zdroj: bloody-disgusting.com

Nebudú chýbať odkazy na pôvodnú sériu

Ďalšími hercami sú s hororom skúsení Meg Tilly (Psycho 2), Gina Gershon (Killer Joe), Joe Pantoliano (Pasca)Tony Nappo (Saw II) a Sutton Stracke (Real Housewives). Devon Sawa a Lara Jean Chorostecki si zahrajú nové, ešte neznáme postavy. Lachlan Watson známa z Chilling Adventures of Sabrina si zahrá hrozivé dvojičky Glen a Glenda.

Trailer na 2. sériu Chucky ale opäť dokazuje to, čo od značky tak milujeme. Nebude to len horor, ale vo veľkej dávke aj poriadna komédia. Tá ide stále s dobou, napríklad keď počujeme od bábky „Zabil som viac ľudí ako ty máš na Instagrame followerov“. Poriadnu dávku chaosu, vrážd, viacerých bábik a aj humoru si budeme môcť vychutnať od 5. októbra.

Páči sa vám ukážka na druhú sériu Chuckyho? Užili ste si tú prvú? Čo hovoríte na nové postavy, viacero bábok a zaradenie do katolíckej školy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -