Michael Keaton nakrúca nové zábery ako Vulture. Pre aký ďalší Marvel projekt to bude?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Michael Keaton nakrúca ďalšie scény ako Vulture

Herec Michael Keaton si zopakuje svoju rolu ako Vulture. To by pre vás nemalo byť nič nové, pretože sme ho videli v traileri na Morbiusa. Ten nám ukázal prepojenie snáď so všetkými filmovými Spider-Man postavami a práve tento záporák bol spojením s univerzom Toma Hollanda. Máme však na mysli aj ďalší Marvel projekt.

Keaton sa totiž vyjadril, že ide nakrúcať scény ako postava počas budúceho týždňa. Povedal to v relácii Jimmy Kimmel Live, kde sa rozoberalo práve jeho pôsobenie vo filme s marvelovským upírom (Jared Leto) od Sony. Keď to pre vás znie zmätočne, tak vedzte, že nie ste jediný.

Prepájanie všetkého mätie aj herca

Herec si prvý raz zahral postavu Vulture vo filme Spider-Man: Návrat domov v roku 2017. V Morbiusovi sa opäť v tejto roli ukáže budúci rok. Hovoril o tom, aké to bolo pre neho presunúť sa do separátneho univerza a ako zmätočné bolo, keď sa mu filmári snažili vysvetliť ako sa to celé poprepája. Vo videu mu to môžete priamo vidieť v tvári. Povedal nasledovné:

„Chlapíci, čo ten film robia, sú tak cool. Prišiel som, že veď v pohode, už som hral Vultura – a musím povedať, bola to sranda. Oni ma však museli informovať. Ale nebolo to krátko, to som im hneď videl na očiach. Hneď začali, že ‚No, vieš, keď si spravil bla bla bla, tvoja postava Adriana Toomesa prišla a spravila toto a bla bla bla, to čo bolo v Spider-Manovi‘ a síce som im povedal, že ‚Jasné‘, ale v hlave som mal len, že nemám ani poj**baného tušenia. Nemal som tušenia, čo sa stalo a už vôbec nie o tom čo sa deje, kto je kto a prečo a kde. A oni to na mne spoznali a boli cool a zasmiali sa, že neviem, o čom hovoria.“

„Nejaké veci s Vulturom“

Ďalej však povedal, že sa učí rýchlo a tak sa vedel rýchlo chytiť toho, čo sa deje. Najviac však fanúšikov zaujala informácia, ktorú povedal hneď potom. Michael Keaton sa vyjadril, že nakrúca viac scén ako Vulture.

spider-man: homecoming vulture
Zdroj: youtube.com

Neprezradil však pre aký film to bude, uviedol to iba ďalší. Sú to nejaké pretáčky pre Morbiusa? Objaví sa vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness? Alebo nás naozaj čaká ďalšia Spider-Man trilógia s Tomom Hollandom, ako sme nedávno informovali? Herec totiž povedal iba:

„Nakrúcam od zajtra. Áno, nejaké veci s Vulturom.“

Nikdy nie je dostatok Keatona

V každom prípade je to pre fanúšikov Marvelu dobrá správa. Rovnako dobrou je pre fanúšikov herca, pretože nikdy nemáme dosť Michaela Keatona. To si zrejme uvedomil aj konkurenčný komiksový vesmír od DC.

Herca sa totiž rozhodli po jeho ére Batmana od Tima Burtona vrátiť ako túto postavu. V traileri na film The Flash sme na neho dostali náznak, zatiaľ sme ho videli iba od chrbta. Ale dôležitá vec je, že je späť!

michael keaton vulture
Zdroj: thedisinsider.com

Vulture do Sinixter Six chýba

Späť však k Marvelu. Film Spider-Man: Bez domova si budeme môcť pozrieť v kinách od 17. decembra. Vulture zatiaľ nevyzerá, že by mohol byť jedným zo záporákov, ktorí sa vo filme objavia. Ale s tým, ako epicky vyzerá a ako ho prezentujú, by to možné bolo…

Ako sa vám pozdáva, že Michael Keaton točí viac scén ako Vulture pre ďalší Marvel projekt? Ktorý to podľa vás bude? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -