League of Super-Pets: Chystaný animovaný film od DC sa nám predstavuje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

DC League of Super-Pets sa predstavuje

Superhrdinovia majú tiež svojich domácich miláčikov. A to nie len tak hocijakých! Preto nám DC prinesenie animovaný film, v ktorom uvidíme skupiny zvieratiek s nadprirodzenými schopnosťami. DC League of Super-Pets sa nám teraz predstavuje informáciami o obsadení a prvými zábermi.

Superman má svojho psa, ktorý nosí na obojku symbol nádeje a veje za ním ikonický červený plášť. Jeho meno je Superpes Krypto a hlas mu v nachádzajúcom animáku prepožičia Dwayne Johnson. Pre neho pôjde o druhú spoluprácu s DC Comics, pretože vo filmovom svete stvárni starého nepriateľa Shazama, Black Adama.

Pestrá partička s hviezdnymi hlasmi

Inak na tom ale nie sú ani Batman, Wonder Woman a ďalšie postavy, ktoré môžeme poznať z toho univerza. Preto budú medzi super-zvieratkami ešte korytnačka Merton (Natasha Lyonne), prasiatko PB (Vanessa Byer), veverička Chip (Diego Luna) a ďalší psík, boxer Ace (Kevin Hart).

Okrem nich by sme mali v animovanej snímke počuť aj hlasy ďalších hercov. Sú nimi Kate McKinnon, John Krasinski, Jameela Jamil či dokonca Keanu Reeves. Ich úlohy však zatiaľ neboli bližšie špecifikované.

dc+league+of+super-pets+1
Zdroj: entertaimentweekly.com

Každý tím hrdinov ale potrebuje svojho záporáka. Títo musia Metropolis a s ním Justice League zachrániť pred šialeným morským prasiatkom Lulu (Marc Maron). Nečudo, že je chlpatý hlodavec nebezpečný – jeho vlastníkom je totiž Lex Luthor.

Nápad na dejovú linku vznikol v útulku

Scenár napísal Jared Stern, ktorý sa postará aj o réžiu filmu. Nápad naň údajne dostal, keď bol na návšteve v útulku so svojou manželkou. Pre portál Entertaiment Weekly povedal o vzťahu k útulkáčikovi Aceovi toto:

„Je to aj kamarátsky príbeh o tých dvoch. Krypto si lieta nad ulicami, Ace je z ulice. Je zvieratko z útulku a tak vie trochu viac o tom, ako byť skutočným psom. Ich dynamika bude aj o tom, aby to dvaja pochopili a prestali sa pretláčať.“

Nielen detská srandička, riadny superhrdinský film

Režisér ale povedal, že DC League of Super-Pets nebude primárne detským filmom, ale k nemu pristupujú ako k riadnemu superhrdinskému materiálu. Takto sa bude líšiť aj od animovaného seriálu z roku od Cartoon Network z roku 2005. Séria z názvom Krypto the Superdog bolo prvé predstavenie superpsa na obrazovkách.

dc+league+of+super-pets+2
Zdroj: entertaimentweekly.com

Námet je však o niečo starší. Ten pochádza z komiksu z roku 1962, keď sa ešte volal Legion of Super-Pets. Dobré je, že dostaneme aj k takémuto materiálu filmové spracovanie a že sa bude prezentovať ako poriadny film o hrdinoch. Uvidíme ho 20. mája 2022 v kinách, o 45 dní neskôr aj na HBO Max (čo by malo byť už aj u nás).

Čo hovoríte vy na chystaný animovaný film DC League of Super-Pets? Páči sa vám prinesenie zvieratiek z DC so superschopnosťami na veľké plátna? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -