Pokračovanie Birds of Prey je údajne v prípravách. Chýbať v ňom ale bude jedna z postáv

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pokračovanie Birds of Prey bez jednej z postáv

Internetový portál That Hashtag Show poskytol informáciu, že je už chystané pokračovanie Birds of Prey. Štúdio Warner Bros. mu vraj dalo zelenú, avšak učinili jednu zásadnú zmenu. Neuvidíme jednu z členiek tímu, ktorú sme videli v prvom filme.

Vrátiť sa majú Jurnee Smollett ako Black Canary, Mary Elizabeth Winstead ako Huntress a Rosie Perez ako Renee Montoya. Z tohto nám logicky vyplýva, že chýba zrejme najdôležitejšia postava – Harley Quinn, ktorá ich v podstate dala dokopy.

birds of prey vtaky noci
Zdroj: movies.mxdwn.com

Margot Robbie a jej DC projekty

Je to prekvapivá informácia, nakoľko Margot Robbie, ktorá ju stvárňuje, vyzerá byť ohľadom postavy veľmi nadšená. Hovorila to opakovane aj počas rozhovorov k filmu The Suicide Squad: Samovražedná misia. V tomto reboote od Jamesa Gunna skutočne zažiarila a jej scény považujú fanúšikovia právom za jedny z najlepších.

Preto nám to nepríde ako krok, ktorý by smerom k postave podnikala. Môže to mať však logický základ. Gunn a Robbie mali medzi sebou vraj výbornú pracovnú chémiu a tak sa chystajú v rámci DC filmového sveta priniesť viac projektov. Dokonca by sme sa mali dočkať aj samostatného filmu s Harley Quinn!

james gunn margot robbie
Zdroj: paudal.com

Bude v druhej časti Batgirl?

Avšak, nemusíme byť úplne v smútku. Kde jednu postavu uberú, ďalšiu pridajú. A tak by sa mala vo filme Birds of Prey 2 objaviť Barbara Gordon, alebo teda lepšia známa pod superhrdinským menom Batgirl. O jej kastingu však nepriniesli žiadne bližšie informácie.

Stávky by však boli na Leslie Grace. Práve ona hrá Batgirl v samostatnom chystanom filme, ktoré momentálne vyvíja HBO Max. Je tam teda možnosť (aj logická), že si postavu zopakuje v tejto ženskej tímovke.

batgirl birds of prey
Zdroj: comixology.eu

Záporák už je známy

Zmysel by to dávalo aj po dejovej stránke. Konkrétne o scenári sa ešte nehovorilo, ale údajne by sa malo vedieť, kto je záporákom pre pokračovanie Birds of Prey. Bude ním Calculator. Ten je nielen súčasťou dlhoročnej galérie Batmanových nepriateľov a v posledných číslach práve Birds of Prey, ale má ešte jednu vlastnosť. Je mimoriadne posadnutý Barbarou Gordon.

Rovnako sa má objaviť aj jeho vraždiaci robot, Burnrate. Špekulácie o ďalšom deji sú zatiaľ predčasné, pretože ak je informácia o pokračovaní pravdivá, stále je len vo veľmi skorom štádiu vývoja. Zrejme si budeme musieť počkať na to, kým nám odhalia viac.

Ako vnímate to, že do druhého Birds of Prey by sa nevrátila Harley Quinn? Mohla by to byť stále slušná tímovka, alebo to bez nej nemá zmysel? Uvidíte tam radšej Batgirl? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -