Daniel Radcliffe sa predstavuje ako Weird Al Yankovic v prvej ukážke na jeho zaručene pravdivý životopisný film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Daniel Radcliffe sa predstavuje ako Weird Al Yankovic

Prišiel nám prvý očakávaný trailer na zaručene pravdivý životopisný film WEIRD: The Al Yankovic Story. Daniel Radcliffe sa v ňom predstavuje ako Weird Al, teda titulný muzikant (ovenčený mnohými platinovými nahrávkami a Emmy), ale hlavne komediant.

U nás možno nejde o tak známu postavu, v americkej popkultúre ale ide o ikonu. Už od 80. rokov prináša paródie na hity každej doby. Niekoľkokrát parodoval Madonnu, Michaela Jacksona či Queen. Samozrejme neprestal ani s prelomom milénia a neunikli mu ani raperi (hlavne hit Ridin‘ Dirty). Tiež paroduje v poslednej dekáde Lady Gagu alebo Miley Cyrus.

Raketový vzostup a život poznačený slávou

Sám hudobník je zapojený do projektu o svojom životopisnom filme. Scenár napísal spolu s Ericom Appelom, ktorý je aj režisérom. Oficiálny popis deja snímky hovorí toto:

Životopisný film sa nedrží v ničom na uzde, skúma každé zákutie Yankovicovho života, od jeho raketového vzostupu k sláve, cez jeho skoršie hity ako ‘Eat It’ a ‘Like a Surgeon’, cez jeho aféry s mnohými celebritami a život poznačený slávou. Weird: The Al Yankovic Story zoberie divákov na skutočne neuveriteľnú cestu cez jeho život a kariéru, od nadaného detského génia k najväčšej hudobnej legende všetkých čias.

Film, s ktorým si budú Radcliffa spájať

Vidíme, že na akordeón hrajúca hviezda humor nestráca ani tu. Navyše sú k snímke pripojené aj komediálne skupiny Funny Or Die a Tango. Na margo obsadenia Radcliffa sa Yankovic vyjadril, že je úplne nadšený za tohto herca. Určite podľa neho pôjde o niečo, vďaka čomu si ho budú ľudia pamätať.

Radcliffe je tiež ohľadom role mimoriadne rád. Povedal, že dať si na seba túto havajskú košeľu nebolo len tak a cítil pri tom veľkú zodpovednosť. Neberie to na ľahkú váhu, predsa len, ide o na 100 % pravdivý príbeh o škandalóznom živote tohto hudobníka.

Súčasťou bude aj Madonna!

Zaujímavé však je, že sa neukáže len Daniel Radcliffe ako Weird Al, ale k projektu je pripojená momentálne aj ďalšia hviezda. Evan Rachel Wood, ktorú môžeme poznať zo sci-fi seriálu Westworld, sa ukáže ako Madonna! Teraz nám je až ľúto, že nám krátky teaser neposkytol aj dátum, kedy sa tohto zaujímavého kúsku dočkáme na streamovacej službe Roku.

Ako sa vám podľa prvej ukážky páči Weird: The Al Yankovic Story? Je podľa vás tiež Radcliffe absolútne úžasný ako tento komediant a rola, pre ktorú si ho budeme pamätať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -