Film Ghosted: Chris Evans sa zamiluje do Any de Armas, tá je však agentka. Sleduj prvý trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Ghosted

Apple prináša prvý trailer na ich akčnú romantickú komédiu Ghosted. Vysoko konceptuálny film, ako ho sám opisuje, prinesie režisér Dexter Fletcher (Orol Eddie, Rocketman). Hlavné úlohy si tu zahrajú Ana de Armas a Chris Evans. Tí nám dokážu, že zamilovať sa do niekoho môže byť poriadnym dobrodružstvom.

Presne to sa stane obyčajnému chlapíkovi menom Cole (Evans). Stretne charizmatickú Sadie (de Armas), s ktorou si dajú rýchle rande. Následne prestane odpisovať na jeho správy, čo je v online komunite známe ako ghosting – odtiaľ aj názov filmu. Napriek tomu, že ho všetci presviedčajú, že o neho stratila záujem, sa rozhodne pre veľké gesto – pôjde ju navštíviť do Londýna, kde vie, že je pracovne.

Z hlavy autora Deadpoola

Tam je však unesený, pretože je považovaný za agenta CIA známeho ako Tax Man. V tajnej skrýši netrvá dlho, kým prichádzame na to, kto skutočne týmto špeciálnym operatívcom je – samozrejme, že ide o Sadie. Kým si tak dvojica bude môcť dať druhé rande, tak musia spoločne zvládnuť medzinárodnú misiu, kde je v stávke, ako inak, osud sveta.

Môže sa zdať, že filmov s podobnými motívmi sme už videli viacero. Ukážka nám však dokazuje, že tento nebude len tak hocijaký, s bezbranným Evansom a akčnou de Armas. Navyše pochádza z hlavy Rhetta Reesa, ktorý nám je známy ako autor filmového Deadpoola. Ba čo viac, stoja za ním tí istí producenti ako za megaúspešným blockbustrom Top Gun: Maverick.

ghosted chris evans ana de armas
Zdroj: et.com

Nielen hlavná dvojica je lákadlo obsadenia

Ak by vám však stále ani to nestačilo, nalákať dokáže aj zvyšok obsadenia. Ako nebezpečná hlava zločineckej organizácie tu vystúpi Adrien Brody a doplnia ho ešte Amy Sedaris, Tim Blake Nelson či Tate Donovan.

Tvorcovia a herec v hlavnej úlohe sa navyše vyjadrili, že takouto kombináciou romantiky a dobrodružstva chcú vzdať poctu klasickým filmom ako Honba za diamantom. Dopadnúť to môže zaujímavo a nemalé množstvo fanúšikov tak už čaká na dátum 21. apríl. Práve vtedy sa totiž snímka objaví na Apple TV+.

Páčil sa vám trailer na film Ghosted? Užívate si Evansa v roli bezbranného priateľa alebo vás viacej chytila akčná de Armas? Pozriete si tento kúsok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -