„Ženský John Wick“ s Anou de Armas začne produkciu už tento týždeň. Zároveň prebiehajú jednania o videohre

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

„Ženský John Wick“ začne nakrúcať tento týždeň

Film Ballerina, ktorý je označovaný aj ako „ženský John Wick“, pretože je spin-offom k tejto filmovej sérii, odštartuje nakrúcanie už počas tohto týždňa. Ako vieme, hlavnú úlohu si v ňom zahrá Ana de Armas, ktorú môžeme poznať z filmov Blade Runner 2049 či Na nože. Oznámil to Jon Feltheimer, výkonný riaditeľ spoločnosti Lionsgate, ktorá film produkuje.

Zároveň priniesol aj novú informáciu o prequelovom seriáli The Continental. Jeho názov napovedá, že sa zameria na hotel pre zabijakov, ktorý je pre značku príznačný. Vo filmoch je jeho majiteľom Winston Scott, séria sa tak zameria aj na jeho mladšie roky. Oznámené bolo, že pôjde o minisériu, ktorá dostane tri diely, ale zato s dĺžkou celovečerných filmov.

The Continental
Zdroj: collider.com

Spin-off, prequel a videohra?

Príde na streamovaciu službu Amazon Prime. Do tretice prišla aj informácia o tom, že štúdio jedná aj o videohre, ktorá by mala byť založená na filmoch s Keanu Reevesom. Bližšie informácie ani správy o hernom vývojárovi však zatiaľ nepriniesli.

Ballerina sa má zamerať na mladú vrahyňu, ktorá bola trénovaná v škole pre baletky. Tú sme mohli vidieť vo filme John Wick 3: Parabellum. K nemu napísal scenár Shay Hatten, ktorý stojí aj za týmto kúskom. Posledné úpravy k deju však poskytla aj Emerald Fennell, ktorá vyhrala Oscara za snímku Nádejná mladá žena. Podľa herečky v hlavnej úlohe to je tak preto, aby poskytla „ženský náhľad na vec“.

john wick 3 ballerina
Zdroj: nerdist.com

Ana de Armas je ideálnou voľbou na rolu

Príbeh bude hovoriť aj cestu jej pomsty, kde hľadá muža, ktorý zabil jej rodinu. Do hlavnej role naozaj vybrali skvelú herečku, svoje akčné znalosti nám dokázala v ostatnej bondovke Nie je čas zomrieť. Rovnako to bolo aj vo filme The Gray Man, kde sa objavila po boku Chrisa Evansa a Ryana Goslinga.

Zároveň skvele zvláda aj dramatickú rovinu, čo bolo vidieť v jej posledných filmoch. Či už je to (erotický) triler Deep Water alebo fiktívna životopisná dráma o Marilyn Monroe. Reakcie na film Blonde sa rôznia, všetky sa však zhodujú, že podala skvelý výkon. Preto bude určite skvelou voľbou aj ako „ženský John Wick“.

Ana de Armas role
Zdroj: denofgeek.com

Ďalšie mená sa zrejme dozvieme po padnutí klapky

Réžiu má na starosti Len Wiseman, ktorý stojí za sériou Underworld. Žiadne ďalšie mená z obsadenia neboli zverejnené, so začiatkom produkcie je však pravdepodobné, že sa ich budeme dozvedať. Dobrou správou je však aj to, že svet okolo Johna Wicka sa rozrastá aj o takýto spin-off. Okrem neho dostaneme aj štvrtú časť na budúci rok a potvrdená je hneď aj piata.

Tešíte sa na film Ballerina? Ako sa vám bude páčiť Ana de Armas ako ženský zabijak zo sveta Johna Wicka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -