Dostávame prvé zábery z Red One, vianočného akčného filmu s Dwaynom Johnsonom a Chrisom Evansom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Prvé zábery z Red One

Vianočná atmosféra nás už naozaj pomaly doháňa. Spolu s tovarom v obchodoch prichádzajú aj informácie o filmoch, ktoré s nimi súvisia. Po nedávnom traileri na muzikál Spirited dostávame prvé zábery z Red One. Tu však pôjde o iný kúsok, čaká nás poriadna akcia, čo dokazuje aj jeho ústredná herecké dvojica – Dwayne Johnson a Chris Evans.

Budúci sviatočný blockbuster je označovaný ako cez celú planétu bežiaci, štvorkvandrantový (nech už to bude znamenať čokoľvek) akčný komediálny kúsok. Má predstaviť úplne nový vesmír, ktorý vieme preskúmať v tomto žánri. Na to navnaďuje The Rock, ktorý ho zároveň popisuje ako „Hobbs & Shaw sa spoja so Zázrakom na 34. ulici“.

Santa so znakmi superhrdinu?

Režisérom je v tomto prípade Jake Kasdan, ktorý priniesol súčasné Jumanji filmy. Scenár ma na starosti Chris Morgan, ktorý sa postaral o viaceré filmy zo série Rýchlo a zbesilo. Spolu s tým, že má film pod palcom Amazon Studios, to boli doteraz jediné informácie.

Za posledné hodiny však pribudla poriadna nádielka ďalších detailov. Najprv nám ich odhaľoval účet na Twitteri s názvom Red One Updates. Priniesol zábery z nakrúcania, kde máme prvý náhľad na kostýmy postáv – pre Evansa košeľa a kožený kabát, Johnson má čierno-červený, značne superhrdinom podobný oblek (Santa x Daredevil?).

Evans a Johnson majú kopu zábavy

Druhá zverejnená fotka ich ukazovala v zanietenej konverzácii, pričom jedna z postáv drží v ruke, zrejme už, vianočné darčeky. Nachádzala sa medzi nimi aj známa hra Monopoly. Teraz priniesol viac info samotný Chris Evans, ktorý na svojom Instagrame zverejnil fotku oboch postáv. Najprv viac upravení pózujú, potom ich vidíme prepuknúť v smiech, čo dokazuje jeho text, že UŽ pri tomto majú kopy zábavy.

Zároveň nám odhaľuje aj mená postáv – budú sa volať Callum Drift a Jack O’Malley. Viac o nich neprezradil, ale od štúdia sa pridala ešte jedna zaujímavá novinka. Do obsadenia sa pridali herečky Kieran Shipka a Lucy Liu. Nadšenie ohľadom projektu zrazu masívne stúplo. Na Prime Video má doraziť počas vianočnej sezóny budúceho roka.

Ako sa vám páčia prvé zábery z Red One? Ako po nich vnímate vianočný film s Dwaynom Johnsonom a Chrisom Evansom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geekyrant.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -