Je známe, ktorý herec prepožičia hlas Spider-Punkovi v Across the Spider-Verse

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Je známy herec, ktorý nadabuje postavu Spider-Punk

Spider-Man: Across the Spider-Verse je mimoriadne očakávaným pokračovaním animovaného filmu Spider-Man: Paralelné svety z roku 2018. Vrátia sa v ňom totiž nielen Miles Morales (Shameik Moore) a Gwen Stacy ako Spider-Gwen (Hailee Steinfeld), ale predstaví nám aj celú ďalšiu radu nositeľov tohto hrdinského titulu. Aktuálne sa dozvedáme, ktorý herec bude hlasom postavy menom Spider-Punk.

Jeho názov presne vystihuje to, akým stvárnením postavy je. Pochádza z univerza Earth-138, v ktorom je Norman Osborn prezidentom Spojených štátov. Vládne im však despoticky a stále je boháčom, ktorý svoj majetok však získal vlastnením toxických chemických tovární.

spider-punk zvláštne verzie spider-mana
Zdroj: cbr.com

Osborna zabil elektrickou gitarou

Jeden z takýchto odpadov vytvoril rádioaktívneho pavúka, ktorý pohrýzol bezdomovca, tínedžera menom Hobart Brown. Vždy bol nadšencom punk-rocku a preto aj svoju personu inšpiroval týmto štýlom. Navyše skvele vyjadrovala vzdor, ktorý viedol proti skorumpovanej vláde. Vyburcoval ľud, ktorý viedol povstanie proti Osbornovi a v záverečnom boji mu zasadil smrteľný úder svojou elektrickou gitarou (no nie je to poriadne PUNK?).

Postava bola do animáku potvrdená už skôr, opäť to bolo prostredníctvom merchu. Ešte kým Sony Animation Studio vydalo oficiálne vyhlásenie, objavil sa na tričkách alebo doskových hrách. Cez spotrebný tovar nám boli potvrdení aj Scarlet Spider (klon Petera Parkera) alebo Cyborg Spider-Woman.

daniel kaluuya spider-punk
Zdroj: kakuchoporei.com

Ďalší z rady so skúsenosťou s Marvelom

Len teraz sa však dozvedáme, kto postave prepožičia hlas. Bude to Daniel Kaluuya, ktorého môžeme poznať z viacerých filmov Jordana Peela ako Uteč alebo najnovšie Nie, nie. S Marvelom už skúsenosti má, pretože si vo filme Black Panther zahral postavu menom W’Kabi. Do pokračovania s názvom Navždy Wakanda, ktoré o pár dní poputuje do kín, sa vrátiť nemohol kvôli nabitému rozvrhu.

Teraz tak doplní už známe zoskupenie rôznych podôb hrdinu. Okrem spomenutých tu bude aj Oscar Isaac ako Miguel O’Hara a.k.a. Spider-Man 2099 alebo Issa Rae ako Jessica Drew a.k.a. Spider-Woman. Celkovo máme vidieť až 240 postáv cez 6 rôznych vesmírov, takže sa rozhodne bude na čo tešiť. Vydanie sa našťastie blíži, uvidíme ho 2. júna 2023.

Ako sa vám páči, ktorý herec bude hlasom postavy Spider-Punk? Ste radi, že je to Kaluuya alebo ste si predstavovali niekoho iného? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -