Obsadenie Star Wars seriálu The Acolyte sa rozrástlo o 8 hercov. Medzi nimi mená ako Dafne Keen či Carrie-Anne Moss

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obsadenie The Acolyte pridáva 8 hercov

Star Wars sa má v seriáloch na Disney+ pozrieť v hranej podobe aj na udalosti, ktoré sa odohrávali dávno pred prvým filmom aj na temnejšiu stranu. Detaily boli počas posledných mesiacov veľmi zriedkavé, zrazu však prichádzajú s obrovskými novinkami. Obsadenie The Acolyte sa rozrastá o osem hercov, medzi nimi nájdeme poriadne veľké mená.

Prvá informácia, ktorá k projektu prišla, bola, že ho vytvorí Leslye Headland. Ide o spolutvorkyňu Russian Doll a bude písať scenáre k všetkým epizódam a prvý diel bude aj režírovať. Podľa aktuálnych správ už produkciu naplno rozbehla v štúdiách v britskom mestečku Shinfield.

Star Wars The Acolyte hviezda
Zdroj: twitter.com/starwars

Amandla Stenberg ako bývalá padawanka ťahaná k Temnej strane

Počas júla nám odhalili, kto bude prvou a zároveň hlavnou hviezdou seriálu. Bude to Amandla Stenberg, ktorú môžeme poznať napríklad z Hier o život. Zahrá si mladú bývalú padawanku, ktorá sa opäť stretne so svojim majstrom Jedi. Seriál je označovaný ako mysteriózny triler, pretože majú odhaliť sériu zločinov.

Objavia však sily, ktoré sú viac zlovestné, ako by mohol ktorýkoľvek z nich očakávať. Tak nám vo vrcholných rokoch takzvanej High Republic, teda udalosťami približne 200 rokov pred filmom Skrytá hrozba, naznačia opätovný vzostup Temnej strany. Ba čo viac, Sithovia, ktorí boli považovaní za odstránených z galaxie, sa vracajú. A zdá sa, že hrdinku to k nim čoraz viac tiahne… Hovorí sa, že projekt má prvý raz rozprávať príbehy „z pohľadu tých zlých“.

the acolyte lee jung-jae
Zdroj: geektyrant.com

Bude herec zo Squid Game majstrom Jedi?

Teraz bola zverejnená fotografia, na ktorej stojí na pľaci tvorkyňa seriálu spolu s hlavnou hviezdou. Medzi nimi je však juhokórejský herec Lee Jung-jae, ktorý sa preslávil seriálom Squid Game od Netflixu. Preto sa verí, že by mohol byť práve spomínaným majstrom v čase, keď boli rytieri Jedi najsilnejší…

S tým, že začala produkcia, je v hre aj prípadne vydanie počas roka 2024. Spolu s oznamom o skorom začiatku nakrúcania prichádza aj nové obsadenie pre The Acolyte. Ako ďalšia bola oznámená Dafne Keen, ktorú môžeme poznať z filmu Logan alebo seriálu Temné hmoty.

obsadenie The Acolyte
Zdroj: thedirect.com

Súčastou budú Dafne Keen či Carrie-Anne Moss

Mená, ktoré pridávali, potom nie sú o nič menej zaujímavé. Potvrdení sú Manny Jacinto (The Good Place), Jodie Turner-Smith (Queen & Slim), Rebecca Henderson (Inventing Anna), Charlie Barnett (Russian Doll), Dean-Charles Chapman (1917) a dokonca Carrie Anne-Moss známa ako Trinity z Matrixu.

Uvidíme, koľko z týchto postáv bude čeliť temnej strane a ktorí z nich sa ňou nechajú zlákať… Fanúšikovia však budú mať konečne poriadne pohľad na to, ako sa zo schovávania v tieňoch dostávali Sithovia k moci. Za projektom stojí ako producentka aj Kathleen Kennedy, aktuálna riaditeľka spoločnosti Lucasfilm.

Páči sa vám toto obsadenie, ktoré pribudlo do seriálu The Acolyte? Ktoré meno vás najviac prekvapilo či potešilo v Star Wars projekte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -