Zoe Saldana, Nicole Kidman či Morgan Freeman. Sleduj trailer na nový špionážny seriál Taylora Sheridana

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Special Ops: Lioness

Štúdio Paramount prináša trailer na seriál Special Ops: Lioness, ktorý príde na ich streamovaciu službu ešte tento mesiac. Špionážny triler láka nielen napínavým dejom, ale aj hviezdnym obsadením. Sľub kvalitného materiálu prináša aj meno tvorcu – ním je Taylor Sheridan.

Jeho môžeme poznať ako spoluautora aktuálne úspešných seriálov Yellowstone aj jeho prequelov. Tiež sa podieľa na kriminálke Kráľ Tulsy, o ktorej sa hovorí, že ide o veľký návrat Sylvestera Stalloneho. Skvelé projekty priniesol aj vo filmovej tvorbe – obľube sa tešila jeho detektívna dráma Wind River aj krimi akčný triler Sicario, ku ktorému napísal scenár.

Divoká agentka sa musí naučiť pracovať v utajení

Tento príbeh je založený na americkom armádnom programe. Sleduje život Joe (Zoe Saldana), ktorá sa snaží balansovať svoj profesionálny a osobný život. Problémom je, že ten pracovný je na špičke CIA v boji proti terorizmu. Je dôležitou súčastou programu Lioness, nad ktorým dohliadajú Kaitley Meade (Nicole Kidman) a Donald Westfield (Michael Kelly).

So schválením prezidenta Spojených štátov, ktorého si tu zahrá Morgan Freeman, narukujú novú horlivú členku Cruz. Zahrá si ju Laysla De Oliviera, ktorú môžeme poznať napríklad zo seriálu Locke & Key. Je síce zapálená pre vec, ale ako bývalá mariňáčka je pomerne agresívna a drsná. Joe ju musí naučiť pracovať v utajení.

special ops lioness
Zdroj: bleedingcool.com

Scenár horší ako jedenásty september

Iba tak totiž dokáže zničiť teroristickú jednotku v jej vnútri. A pôjde o poriadne náročnú úlohu – skupina v sebe zhromažďuje skúsených hackerov aj maklérov a tak môže pre CIA priniesť horší scenár ako jedenásty september.

Okrem spomenutých hercov a herečiek si tu zahrajú Dave Annable, Jill Wagner či LaMonica Garrett. Napínavý špionážny seriál plný zvratov si diváci budú môcť vychutnávať na službe Paramount+ už od tohto mesiaca. Premiéra prvej časti je totiž stanovená na 23. júla.

Zaujal vás trailer na Special Ops: Lioness? Čo hovoríte na obsadenie tohto pôsobivého špionážneho seriálu? Chystáte sa ho sledovať aj vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -