Pred démonickým Valakom nie ste nikde v bezpečí, ukazuje trailer na horor Mníška 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na horor Mníška 2

Univerzum V zajatí démonov sa tento rok pred jeseňou rozrastie ešte viac. Teraz nás na to pripravuje trailer na horor Mníška 2, ktorý nás zavedie do roku 1956, teda štyri roky po udalostiach prvého filmu z roku 2018. Démon Valak sa vracia v podobe, ako sme ho videli predtým, jeho nové formy však dokazujú, že mu nebude možné nikam utiecť.

Démonickú mníšku opäť stvárni Bonnie Aarons. Okrem nej je v centre diania Taissa Farmiga (mladšia sestra Very, ktorá hrala aj v originálnom filme V zajatí démonov) ako sestra Irene. Vráti sa aj jej blízky priateľ Maurice, tiež si ho zahrá Jonas Bloquet. Tentoraz to bude on, kto sa stane prvým cieľom Valaka.

Valak sa vracia v nových podobách

Na francúzskej škole na vidieku, kde učí, sa tak začnú diať hrozivé veci. Irene tak odchádza, aby ich mohla vyšetrovať a narážať bude na čoraz strašnejšie napadnutia. Na pomoc jej však prichádza aj zatiaľ neznáma postava, ktorú si zahrá Storm Reid známa z Eufórie.

Ďalšími novými postavami, ktoré uvidíme, bude Sophie (Katelyn Rose Downey) či Marcella v podarí Anny Popplewell. Produkciu snímky si zobrali na starosť Peter Safran a samozrejme aj James Wan so svojou spoločnosťou Atomic Monster. Ten celú, teraz už 2 miliardy prekračujúcu značku, spustil.

trailer mníška 2
Zdroj: ign.com

Od režiséra V zajatí démonov 3

Začala sa ešte v roku 2013 s manželmi Warrenovcami ako vyšetrovateľmi paranormálnych javov. Druhá Mníška bude už ôsmym filmom v poradí, ktorý z nej dostaneme. Od vydania jednotky už vyšli horory Kliatba kvíliacej ženy, Annabelle 3: Návrat a V zajatí démonov: Prinútil ma k tomu diabol. Posledný menovaný režíroval Michael Chaves.

Ten si sadol na režisérsku stoličku aj tentoraz. Scenár mu napísali Akela Cooper, ktorá vytvorila aj príbeh pre M3GAN, a Ian Goldberg a Richard Naing, autori Fear the Walking Dead. Spojili sily, aby priviedli Valaka novými nápaditými spôsobmi, pri ktorých budeme tajiť dych napätím. To nám umožnia už od 8. septembra, ktorý je dňom premiéry.

Spôsobil trailer na film Mníška 2, že ste napätím neodtrhli oči a vydesil vás? Pôjdete si pozrieť do kín ôsmy film zo série Conjuring? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -