Dostávame nové zábery z filmu Spirited, muzikálového spracovania Vianočnej koledy s Ryanom Reynoldsom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové zábery z muzikálu Spirited

Naladiť sa na vianočnú atmosféru už počas marca? A prečo nie! Dostávame totiž nové (a konečne oficiálne) zábery z filmu Spirited. Ide o nové spracovanie tradičnej Vianočnej koledy do trochu inej,  muzikálovej podoby. Ale že to stále bude poriadna komédia dokazuje dvojica v hlavnom obsadení – Ryan Reynolds a Will Ferrell.

Klasické dielo od Charlesa Dickensa hovorí o mrzutom boháčovi menom Ebenezer Scrooge. Počas vianočného večera ho navštívia traja duchovia – Duch minulých, súčasných a budúcich Vianoc. Ukážu mu, akým bol človekom a ako môže skončiť, keď bude nenávidiť sviatky, ľudí okolo seba a žiť v lakomstve.

Ryan-Reynolds-Will-Ferrell-Spirited
Zdroj: collider.com

Iba jeden vianočný duch?

Síce tu dostávame odkazy na tradičnú viktoriánsku éru (napríklad v spacej čapici a nočnej košeli na jednom z obrázkov), pôjde však o modernejšie spracovanie. Reynolds bude viac súčasným Scroogeom, podnikateľom, ktorý nemá čas na ľudí okolo seba. Zrejme sa pre neho všetko zmení, keď ho vidíme v santovskom obleku pri veľkom tanečnom čísle.

Tam je spolu s Ferrellom, ktorý bude Duchom súčasných vianoc. Zrejme bude príbeh primárne zameraný na neho a hlavným hrdinom pobudne dlhší čas. O ostatných duchoch nemáme žiadne informácie a nevieme, či vôbec budú súčasťou príbehu (alebo len okrajovo). Na obrázkoch vidíme aj ďalšiu herečku – Octaviu Spencer, ktorá si muzikálové číslo užíva v červenom kabáte pred neónovým nápisom.

octavia spencer spirited
Zdroj: collider.com

O film bola medzi štúdiami bitka

Jej rola zatiaľ ešte nie je známa, rovnaka je to aj pri zvyšku hereckého obsadenia. K nemu patria Sunita ManiAimee CarreroPatrick Page, Joe TippettMarlow Barkley a Jen Tullock. Film Reynolds a Ferrell tiež aj produkujú. Režisérmi sú v tomto prípade Sean Anders a John Morris, ktorí stoja za dvojdielnou komédiou Ocko je doma s druhým menovaným. O sviatočnú snímku malo záujem viacero štúdií. Bitku o filmové práva medzi Netflixom, Paramountom a Warner Bros. však vyhralo Apple a tak poputuje na ich streamovaciu službu.

Je pravda, že toto nie je úplne prvý raz, čo dostávame zábery z filmu Spirited. Avšak teraz ich dostávame v riadnom formáte a kvalite. Počas decembra na svojom Twitteri Reynolds zverejnil video spoza scén. Na ňom už fotografie nachádzame, skôr však v imitácii vyvolaných fotiek.

Ryan-Reynolds-Will-Ferrell-Spirited
Zdroj: collider.com

Priateľstvo medzi hereckou dvojicou

Video však zverejnil skôr v rámci mediálnej kampane. V rámci nej prezentuje svoje priateľstvo s Ferrellom a hovorí, ako si pri nakrúcaní sadli. Naživo je vraj absolútne úžasný a funguje presne tak šialene, ako by ste od neho očakávali. V každom prípade v rámci rozhovorov oznámili aj vydanie filmu na sviatky 2022, takže máme pár mesiacov, kým o ňom dostaneme ďalšie informácie či trailer.

Páčia sa vám zábery z chystaného filmu Spirited? Čo hovoríte na vianočný film, v ktorom hlavné úlohy stvárnia Ryan Reynolds a Will Ferrell? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -