TRAILER: Hviezdy z Pulp Fiction nám v novej krimi komédii The Kill Room ukážu, ako preprať špinavé peniaze

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Kill Room

Spoločnosť Shout! Studios prináša prvý trailer na temný komediálny kriminály triler The Kill Room. Pôsobivá kombinácia žánrov však nie je jediným lákadlom na film. Ním je aj trojica v hlavnom obsadení, ktorú tvoria Joe Manganiello, Uma Thurman a Samuel L. Jackson. Tí dvaja si navyše po rokoch zopakujú svoju spoluprácu.

Manganiello bude muž menom Reggie, ktorý je nájomným zabijakom. Spolu so svojim šéfom Gordonom (Jackson) hľadajú spôsob, ako preprať špinavé peniaze zo svojich kšeftov. Rozhovor s jedným z ich známych im prinesie jasnú odpoveď – skúsia to cez umenie. A aj keď vrah kreslí horšie ako 5-ročný, stane sa senzáciou takmer cez noc.

Z nájomného zabijaka avantgardná senzácia

K tomu im dopomôže nová komplicka, majiteľka galérie Patrice (Thurman). Za malý podiel prinesie kriminálnikom slávu o akej sa im ani nesnívalo. A maľby vyzerajúce ako „šmolkovia s hnačkou„ sa začnú predávať za milióny, keď každého začne zaujímať nový tajomný umelec vystupujúci ako Bagman.

Zdá sa, že aj v dnešnej filmovej tvorbe sa stále dokáže nájsť takto unikátny kúsok. O neho sa postarala dvojica autorov, režisérka Nicol Paone a scenárista Jonathan Jacobson. Nejde o ich prvú spoločnú snímku, pred pár rokmi spoločne pracovali na komédii Friendsgiving.

the kill room
Zdroj: comingsoon.net

Láka témou aj obsadením

Za zmienku však určite stojí aj zvyšok obsadenia. Po prvý raz si Thurman zahrá so svojou dcérou Mayou Hawke, ktorú môžeme poznať zo Stranger Things. Ešte však stále nevieme, či budú hrať matku a dcéru. Ďalej tu budú Debi Mazar (Vincentov svet), Dree Hemingway (Starlet), Amy Keum, Candy Buckley, Larry Pine (Boj o moc), Jennifer Kim, Matthew Maher (Air: Zrodenie legendy), Tom Pecinka alebo Alexander Sokovikov (The Americans).

Skvelé spojenie umenia a podsvetia a celé hromady čierneho humoru, to je to, čo nám tvorcovia sľubujú. Vraj sa máme pripraviť aj na nejedno prekvapenie. Aké to budú, sa dozvieme už koncom septembra 2023, kedy si film pozrieme v kinách.

Páči sa vám trailer na The Kill Room? Čo hovoríte na nápaditý koncept zabijaka maskujúceho sa za umelca? Presvedčilo vás aj obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -