Fantastická štvorka údajne spoznala svoju Sue Storm a Human Torcha. Ktorí herci by to mali byť?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Fantastická štvorka má údajne Sue Storme a ďalších

Na príchod najznámejšej rodiny do MCU čakáme už nejaký čas. Bohužiaľ, kvôli aktuálnym štrajkom sa nám ešte predĺži. Režisér snímky Matt Shakman už potvrdil, že sa nezačne nakrúcať začiatkom roka 2024 a tak bola premiéra dočasne presunutá na máj 2025. Dobré správy ale môžu prichádzať z obsadenia. Fantastická štvorka údajne spoznala svoju Sue Storm aj ďalších z hereckého ansámblu.

Informáciu prináša Jeff Sneider z portálu Above the Line. Hľadač informácií ešte začiatkom tohto týždňa vystúpil v podcaste The Hot Mic, po ktorom zverejnil aj príspevok na svojom Twitteri. V relácii poprel dohady o Reedovi Richardsovi, teda Mr. Fantasticovi. Povedal, že Thing bol obsadený, ale nebude to Walter Hauser ako sa predpokladalo.

Vyvracia mýty o obsadení

Ďalej uviedol, že to nebude ani Ebon Moss-Bachrach, ktorého môžeme poznať zo seriálu Medveď. Tento herec, ktorý bol predpokladaný na rolu, by sa však mohol stať novým Silver Surferom. Reedom sa nestane Adam Driver, to však už vieme, nakoľko informáciu sám poprel. Nebude ním ani často preberaný Matt Smith.

V podcaste však hovoril o tom, že Johnnyho, teda Human Torcha, by mal hrať Jack Quaid známy z The Boys. Aktuálny článok, ktorý vydal, však prináša jeho ospravedlnenie, kde hovorí o tom, že sa mýlil. Splietol si dvoch hercov s rovnakými iniciálami – JQ.

jack quaid joseph quinn
Zdroj: justjared.com

Pomýlil si iniciály JQ

Do obsadenia mužskej polovice súrodencov Stormovcov teda udáva Josepha Quinna. Tohto mladého herca môžeme najlepšie poznať ako Eddieho Munsona zo štvrtej série Stranger Things. To nám privádza aj k otázke jeho sestry – Sue, známej aj ako Invisible Woman.

Tu sa informácie zhodovali a v oboch prípadoch určil herečku Vanessu Kirby. Aktuálne ju môžeme vidieť v kinách vo filme Mission Impossible: Odplata – Časť prvá a tento rok ju ešte uvidíme po boku Joaquina Phoenixa v historickej dráme Napoleon. Či bola však skutočne do filmu Fantastická štvorka obsadená ako Sue Storm, namiesto predtým často zvažovanej Margot Robbie, musia potvrdiť jej zástupcovia alebo štúdio, čo sa takmer naisto počas štrajku neudeje.

vanessa kirby sue storm
Zdroj: heroichollywood.com

Potvrdenia počas štrajku zrejme neprídu

Rovnako je na tom v podstate aj scenár. Jeho autor Josh Friedman ešte neodovzdal ani prvú kópiu a teraz môže trvať mesiace, kým sa tak stane. Aj napriek tomu je však pravdepodobné, že by mohli príchádzať informácie o obsadení. Posledným kúskom, ktorý Sneider odhalil je, že ako veľký záporák Galactus bude obsadený latino herec.

Myslíte si, že by mohli byť tieto informácie správne a naozaj role takto obsadené? Videli by ste v nich týchto hercov alebo si predstavujete iné zoskupenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com, geektyrant.com, abovetheline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -