Viete, ktorý je najviac pirátsky sťahovaný seriál roku 2020? Výsledok vás možno až tak neprekvapí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najviac pirátsky sťahovaný seriál roku 2020

V roku 2020 bol prekonaný aj ďalší, možno nie až tak úctihodný, rekord. Je známy najviac pirátsky sťahovaný seriál roku 2020. Znamená to teda, že po ňom najviac ľudí nelegálne siahlo, z najväčšej časti cez torrenty. Dovtedy bol takýmto spôsobom najviac ťahaný už dokončený seriál Game of Thrones, tento ho ale hravo prekonal.

Je to ale pomerne logické, nakoľko vychádzal na platforme, ktorá napríklad nie je dostupná ani u nás. Tu sa vám výber pomerne zužuje, ale ako ste možno už správne vytušili, je to veľmi sledovaný hit The Mandalorian. Prieskum priniesol portál TorrentFreak, ktorý tento rebríček zostavuje už nejaký čas. Predošlý rok, teda v 2019 sa Mando umiestnil na tretej priečke.

stahovane serialy
Zdroj: thedirect.com

Sťahovalo sa to, k čomu ľudia nemali prístup

Na druhom mieste ho nasleduje nekonvenčná komiksová adaptácia The Boys. To dáva pomerne tiež zmysel, keďže Amazon Prime Video tiež nemá veľa ľudí predplatené. Na tretej priečke ide za nimi sci-fi od HBO, Westworld. Portál ale upozorňuje, že  torrenty sú stále tou menšou časťou sledovanosti pre všetky tri spomínané seriály. Väčšia časť je stále legálnou cestou.

Do prvej desiatky sa dostali ešte dve novinky, ktorými sú Star Trek: Picard a The Outsider. Inak priečky obsadili dlhšie trvajúce seriály ako Vikingovia, Rick and Morty, The Walking Dead a komiksovky od DC, Arrow a The Flash. Aby ste si mohli pozrieť každý pirátsky sťahovaný seriál z top 10, prikladáme aj kompletný zoznam:

  1. The Mandalorian
  2. The Boys
  3. Westworld
  4. Vikingovia
  5. Star Trek: Picard
  6. Rick and Morty
  7. The Walking Dead
  8. The Outsider
  9. Arrow
  10. The Flash

S veľkým úspechom prichádza veľká sťahovanosť

Obrovský úspech seriálu The Mandalorian teda znamenal, že ho chceli vidieť aj ľudia, ktorí k platforme Disney+ bežne nemajú prístup. Ale ako by povedal pravý Mandalorian „This is not the way„.

mandaorian boba fett
Zdroj: radiotimes.co.uk

Teraz nám zostáva ešte trpezlivo čakať na tretiu sériu, ktorá príde neskôr, až v roku 2022. Útechou ale je, že ešte skôr dostaneme spin-off The Book of Boba Fett (pred Vianocami tohto roku) a následne ešte ďalšie dva: Rangers of the New Republic a Ahsoka.

Prekvapil vás najviac pirátsky sťahovaný seriál za rok 2020, alebo ste presne tento čakali? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -