Máme ďalší dôkaz, že do MCU prichádza tím mladých superhrdinov Young Avengers

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude v The Falcon and the Winter Soldier člen Young Avengers?

Klebety sa vždy šíria rýchlo, o to viac v časoch internetu. Jedna z tých najnovších sa týka hereckého obsadenia ohľadom jedného z chystaných seriálov z MCU. Hovorí o tom, že marcový seriál The Falcon and the Winter Soldier by mal obsahovať dôležitého člena Young Avengers. A to skutočne dôležitého.

Nepotvrdenú správu ako prvú priniesol portál Murphy’s Multiverse. Podľa nich má hrať herec Elijah Richardson až v dvoch epizódach (zo šiestich) v nadchádzajúcej sérii. Dokonca sa to objavilo už aj na jeho profile na najväčšej filmovej databáze IMDb. Na samotnom webe MM síce potvrdili, že upravovať stránky na portáli môže hocikto, ale akési šepoty ohľadom role už boli predtým. Nemuselo by to tak byť úplne vylúčené.

elijah richardson mcu
Zdroj: murphysmultiverse.com

Ďalší nasledovník Captaina Americu?

Mladý herec je tu uvedený ako Eli Bradley. V komiksoch je vnukom postavy známej ako Josiah Bradley, čo je vôbec prvý človek, ktorý dostal supersérum. Áno, rovnaké ako Captain America. No a ak vás to prekvapuje, tak vedzte, že Steve Rogers vôbec nebol prvý kapitán a táto postava je jednou z tých, ktoré zastávali úlohu pred ním.

Eli chcel zastaviť veľkú hrozbu a tak zobral starý kostým svojho starého otca a stal sa z neho superhrdina s alteregom Patriot. Aby dosiahol silu, začal brať látku známu ako MGM (mutant growth hormone – mutanský rastový hormón). Jeho sily sa nerovnali jeho prechodcom, ale to sa zmenilo po tom, ako bol raz vážne zranený v bitke. Dostal transfúziu odkladanej krvi svojho starého otca a vtedy dostal poriadnu silu.

marvel patriot
Zdroj: thenewsfetcher.com

Priveľa superséra na jeden seriál?

A aby nám to ešte trochu zamiešalo karty a pridali sa nám k tomu ďalšie dohady, v seriáli by sa mal vraj Josiah objaviť. Bolo povedané, že by si ho mal zahrať Carl Lumbly, avšak ani táto správa nebola oficiálne potvrdená. A možno sa teraz pýtate, prečo by bol práve v seriáli The Falcon and the Winter Soldier člen Young Avengers.

Tak to prezradíme, že to nie je len tak hocijaký člen, ale priamo ich zakladateľ. Teda jeden z nich. Eli bol totiž oslovený Iron Ladom, aby sa spolu (a s ďalšími mladými hrdnami) postavili veľkej hrozbe. Podobne ako Cap a Iron Man. No a touto veľkou hrozbou nebol nikto iný ako Kang the Conqueror, ktorý je práve horúcou voľbou na ďalšieho veľkého záporáka v Marvel vesmíre.

young avengers partiot
Zdroj: cbr.com

Zdá sa, že sa schyľuje k Young Avengers

Začína to dávať celkom zmysel. Navyše k tomu vieme, že sa majú objaviť ďalší členovia v nadchádzajúcich projektoch. V seriáli Hawkeye sa v tejto úlohe, Kate Bishop, objaví Hailee Stainfeld. No a v pokračovaní Ant-Mana s podtitulom Quantumania bude Scottova dcéra, Cassie Lang. Zahrá si ju herečka Kathryn Newton a vystrieda tak Emmu Fuhrmann, ktorá túto rolu stvárnila v Avengers: Endgame. V komiksoch sa Cassie pripojila k mladým Avengerom pod menom Stature.

Seriál sa bude odohrávať práve po udalostiach Endgame. Sam Wilson a Bucky Barnes sa snažia dostáť odkazu Steva Rogersa. Pritom ale musia čeliť viacerým hrozbám a postaviť sa kopám nepriateľov. Medzi nimi nebude chýbať ani Helmut Zemo a uvidíme aj novú postavu, Johna Walkera. Ten je inak známy aj ako U.S. Agent.

US Agent
Zdroj: thedisinsider.com

Či sa teda pripojí herec Elijah Richardson k Anthony Mackiemu či Sebastianu Stanovi vôbec nevieme naisto. Uvidíme, či si zakladajúci člen Young Avengers nájde miesto v tomto seriáli. V každom prípade, ak nám to tvorcovia dovtedy nepotvrdia, dozvieme sa to až po 19. marci. Vtedy má totiž The Falcon and the Winter Soldier premiéru na Disney+.

Myslíte si, že by mal byť v seriáli The Falcon and the Winter Soldier aj tento dôležitý člen Young Avengers? Zdá sa aj vám, že sa čím ďalej tým viac schyľuje k tejto tímovke? Dajte nám vedieť váš názor v komentároch.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -