Frank Grillo bude hlavnou hviezdou filmu Lights Out. Aj zvyšok obsadenia sú poriadne akčné hviezdy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Frank Grillo vo filme Lights Out

Frank Grillo si zahrá hlavnú postavu vo filme Lights Out. Pripíše si tým do svojho pôsobenia ďalší poriadne akčný kúsok. Herca totiž poznáme z filmov ako 30 minút po polnoci, niekoľko častí Očisty či ako zápornú postavu z Marvel filmov (napríklad Captain America: Občianska vojna). Poznať ho môžete aj zo seriálov Kingdom alebo Billions.

Tentoraz si zahrá výbušného bývalého vojaka, ktorý sa stal bojovníkom v nelegálnych zápasoch. Je to však jeho spôsob, ako sa má dostať k skorumpovaným policajtom a ich najatým zabijakom. Tí mu totiž zničili kariéru a stále sú zameraní na neho a na tých, na ktorých mu záleží. Na jeho ceste mu pomáha aj bývalý trestanec s rovnakým nepriateľom.

Frank Grillo The Purge
Zdroj: youtube.com

Ďalšie akčné hviezdy

Zvyšok obsadenia sú tiež poriadne hviezdy ostrieľané z veľkých akčňákov. Ku Grillovi sa pridáva Scott Adkins, ktorý hral napríklad v tretích Expendables. Hrať bude aj Mekhi Phifer, známy okrem 8. míle napríklad aj z filmu Zákon Gangu. A doteraz známe obsadenie uzatvára Dermot Mulroney, známy z filmov Mladé pušky či Zodiac.

Posledný herec je avšak známym pre komédie, tak uvidíme, ako rolu nakoniec stvárni. Scenár k filmu napísali dvaja scenáristi. Garry Charles vytvoril napríklad skript k filmu Welcome to Acapulco a Chad Law vytvoril snímky ako Hit List či Hollow Point.

lights out obsadenie
Zdroj: deadline.com

Podarí sa produkcia v tomto roku?

Réžiu si zobral na starosť Christian Sesma, ktorý priniesol filmy Paydirt alebo 72. dezertér. Produkovať bude so svojou spoločnosťou Section Eight and Pups Alone a k produkcii sa pridáva aj spoločnosť Firebrand s Brandonom Burrowsom.

Film je zatiaľ v pred-produkcii a tak viac detailov o ňom nie je známych. Avšak so známym dejom a jeho centrom v hereckom obsadení veríme, že sa ho podarí vydať ešte tento rok. Aj podľa jeho stránky na portáli IMDb je totiž jeho plánované vydanie ešte v roku 2022.

Myslíte si, že Frank Grillo ako hlavný hrdina vo filme Lights Out zaboduje? Čo hovoríte na zvyšok obsadenia, ktoré je pre film známe? Dajte nám vedieť v komentároch ako si myslíte, že snímka dopadne.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. That’s some nonsense, isn’t it? The main star was supposed to be Scott Adkins, he is more famous than Grillo, mainly thanks to Yuri Boyka. Grillo, who is not even known by many in Europe, may be older and has several films under his belt, but he is not as good a fighter as Bren Foster or Scott Adkins. Whether this Grillo plays better is a question for „specialist“ film critics, for the audience it is only a matter of whether the actor impresses them or not. Everything else is empty talk.

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -