OFICIÁLNE: HBO Max na Slovensku zverejňuje ceny a dátum vydania. V čom sa líši od HBO GO?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

HBO Max príde na Slovensko v marci

Iba pre niekoľkými týždňami sme informovali, že podľa informácií od operátorov by malo HBO Max prísť na Slovensko koncom februára. Avizovaný dátum bol celkom ikonický – oznámený bol na 22.02.2022. Avšak podľa aktuálnej správy priamo od HBO prišlo k zmene. S novým dátumom však zverejnili aj cenu, s ktorou príde.

Služba bude súčasne spustená v 15 krajinách v rámci Európy. Medzi nimi sú napríklad Portugalsko, Holandsko, Bulharsko, Rumunsko ale aj Poľsko, Česká Republika a samozrejme Slovensko. Spustenie v týchto krajinách sa udeje o niekoľko dní neskôr ako bolo pôvodné plánované – bude to 8. marca 2022.

Prichádza s atraktívnou cenovkou

Zároveň s týmto oznamom prišlo oznámenie aj o cene, ktorá je skutočne atraktívna. Predplatné bude vo výške 6,99 €. Avšak všetci noví zákazníci, ktorí si službu predplatia ešte do konca mesiaca, teda 31. marca, ju budú mať o 33 % lacnejšiu. To znamená, že výsledná cenovka bude 4,66 € mesačne.

V platnosti zostáva aj fakt, že všetci existujúci klienti, ktorí aktuálne využívajú službu HBO GO, prejdú pod novú automaticky, bez akéhokoľvek dodatočného vybavovania. V prípade, že ide o zriadenie cez mobilného operátora, tak o zmene budú ešte postupne počas mesiaca informovať provideri.

HBO Max
Zdroj: hbomax.com/sk

 

Dostupné na viacero zariadení

HBO Max neláka však len týmito výhodami. Sledovanie programov umožní až na troch zariadeniach a to pri vytvorení účtov pre viacerých členov rodiny. Každý teda bude mať možnosť sledovať svoj preferovaný obsah. Okrem prehľadu titulov tak budete mať aj odporúčanie ďalšieho obsahu.

HBO Max bude k dispozícii na popredných zariadeniach a platformách, vrátane smart televízorov (Samsung, LG a Android TV), streamovacích zariadení (Apple TV 4K a Google Chromecast), herných konzol (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/ S), mobilov a tabletov (iPhone, iPad, iPod Touch a Android), a online na hbomax.com/sk.

HBO Max
Zdroj: HBO Max

Bohatý obsah pre každého

Pri ňom bude naozaj z čoho vyberať. Služba združuje filmy aj seriály od spoločností Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network aj Max Originals. Tak sa môžete vrátiť k obľúbeným titulov z posledného roka ako Duna, Matrix Resurrections, Space Jam: Nová legenda, The Suicide Squad: Samovražedná misia alebo Tom a Jerry.

K dispozícii budú aj nové seriály z pôvodnej tvorby Max OriginalsStanica 11 (Station Eleven), Sexuálny život vysokoškoláčok (Sex Lives of College Girls) a Peacemaker. Z európskej produkcie Max Originals sa na platforme objaví Dafne a spol. (Todo Lo Otro), Kamikaze, Ruxx. Núdza nebude ani o zábavné reality šou, ako je Amy v očakávaní (Expecting Amy), Amerika hľadá striptéra (Finding Magic Mike), Ostrov frajerov (FBoy Island) a Selena varí so šéfkuchármi (Selena + Chef) alebo unscripted show Spolu &
Hladní. Medzi programami pre deti nebudú chýbať seriály Mladí Titáni do toho!, Gumballov úžasný svet,
kreslené rozprávky Looney Tunes a riekanky Cocomelon.

HBO Max
Zdroj: hbomax.com/sk

Výhody sa ani tu nekončia

HBO Max na Slovensko prinesie všetok filmový obsah už 45 dní po tom, ako bude ich premiéra v kine. Tie môžete navyše sledovať v Ultra HD a s priestorovým, 5.1 zvukom Dolby Atmos. Takto aj domov do obývačky prinesie vylepšený divácky zážitok.

Avšak určite nás budú mať čím presvedčiť – už aj u nás budeme môcť sledovať práve vysielaný seriál Peacemaker. Pozrieme si aj chystaný seriál zo sveta Hry o tróny, House of the Dragon a neminú nás ani ďalšie série Letušky alebo Raised by Wolves.

Ako reagujete na finálny príchod služby HBO Max na Slovesko? Budete jedným z predplatiteľov a budete službu využívať? Máte už v súčasnosti HBO GO a iba automaticky na ňu prejdete? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: TS HBO Max

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -