Prichádza prvý trailer na seriál Gotham Knights zo stanice CW

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na Gotham Knights

Stanica CW zverejňuje prvý trailer na ich chystaný hraný seriál Gotham Knights. Ten vieme, že vychádza z menej známeho komiksu od vydavateľstva DC. Materiál najviac preslávila chystaná hra, ktorá spojí chránencov Batmana, jeho obrazných potomkov, do jedného tímu. Seriál sa ale rozhodol vyrozprávať trochu iný príbeh.

Ako reakciu na vraždu Bruca Wayna sa rozhodne jeho rebelský syn vytvoriť nepravdepodobné spojenectvo. Alianciu vytvorí s potomkami jeho najväčších súperov, viacerí z nich sú obvinení zo zabitia maskovaného hrdinu. A ako momentálne najviac žiadaní kriminálnici mesta, musia bojovať za to, aby očistili svoje mená.

Gotham bez Temného rytiera

Navyše sa Gotham stáva ešte nebezpečnejším, ako bol kedykoľvek predtým. Nie je tu totiž Temný rytier, aby ho ochraňoval. Tak musí prísť nádej z neočakávaného miesta. Banda nesúrodých utečencov sa tak môže stať novou generáciou záchrancov.

Zahrajú si tu Oscar Morgan ako Turner Hayes, Anna Lore ako Stephanie Brown, Olivia Rose Keegan ako Duela Dent, Navia Robinson ako Carrie Kelley, Fallon Smythe ako Harper Row, Tyler DiChiara ako Cullen Row a Misha Collins ako Harvey Dent.

gotham knights
Zdroj: screenrant.com

Nová generácia ochrancov od tvorcov Batwoman

Scenáre pre jednotlivé epizódy píšu Chad Fiveash, James Stoteraux a Natalie Abrams. Prví dvaja menovaní sa podieľajú aj na produkovaní seriálu, spolu s Gregom Berlantim, Sarah Schechter a Davidom Maddennom. Ako koproducent pre seriál pôsobí dokonca J.J. Abrams.

Štúdio, ktoré za projektom stojí, je samozrejme Warner Bros. Television. Ako bolo spomenuté, prinesie ho na stanicu CW. Ide o momentálne štvrtý seriál z dielne DC, ktorý sa na stanici nachádza. Jedným je Naomi, ktorej iba pred pol mesiacom skončila prvá séria.

gotham knight cw
Zdroj: ign.com

Zaraďuje sa medzi DC programy na 2023

Ďalším je už stálica The Flash, ktorý bol obnovený pre deviatu sériu. Spolu s ním sa budúci rok objaví Superman & Loisktorý bude prichádzať so svojou treťou sériou. Aj Gotham Knights sa v seriálovej podobe zaradia medzi ne a svoj debut budú mať v roku 2023. Bližší dátum ešte nie je špecifikovaný.

Ako sa vám zatiaľ pozdáva prvý trailer na Gotham Knights? Spoznávate v ňom aj vy tradičný štýl CW? Čo hovoríte na zmenu deja? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -