Trailer na hraný One Piece od Netflixu: Je čas spoznať Luffyho a jeho (ne)posádku Slamákov!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na One Piece

Po dlhom, dlhom čakaní prináša Netflix v rámci svojej akcie TUDUM prvý trailer na hraný seriál One Piece. Doteraz si strážili informácie o adaptácii známeho anime a mangy, teraz nám však priblížili všetko, čo sme chceli vedieť. Okrem iného prezradili, že aj autor predlohy, Eiichiro Oda, sa bude podieľať ako výkonný producent. Spoznali sme aj dátum vydania.

Pôvodný seriál má na svojom konte už 1053 epizód v 20. sériách. Tu sa však dostaneme na samotný začiatok, kde mladý chlapec, Monkey D. Luffy (Iñaki Godoy), hľadá legendárny poklad. Túži sa stať nielen najväčším dobrodruhom všetkých čias, ale aj samotným kráľom pirátov.

Luffyho posádka sa predstavuje

K tomu však, samozrejme, potrebuje svoju posádku. Aj keď sa tak vôbec necítia, postupne sa k nemu budú pridávať Zoro (Mackenyu), Nami (Emily Rudd), Usopp (Jacob Romero Gibson) a Sanji (Taz Skylar). Spolu sa vydajú do desivých vôd s ešte hrozivejšími ostrovmi a nebezpečnými pirátmi. Stanú sa skupinou známou ako Slamáci.

Za hranou podobou známej značky stoja ako vedúce osobnosti Matt Owens (Agenti S.H.I.E.L.D.-u) a Steven Madea (Akty X). Druhý menovaný je zároveň producentom a autorom väčšiny scenárov. Na nich sa bude podieľať spolu s autorom mangy, ktorý povedal, že chce „dohliadať na veci, kým je stále aktívny.

One Piece
Zdroj: animetrending.com

Na seriáli pracuje aj autor mangy

Ukážka zároveň zdôrazňuje skvelú prácu dizajnérov, ktorí prinášajú jedinečné a veľkolepé scenérie, ktoré fanúšikovia môžu poznať z anime. Veľkolepé mestá či príšery, aké sa nedajú nájsť nikde inde, a to je iba začiatok toho, čo nás čaká. Zdá sa, že streamovacia služba sa naozaj snažila, aby seriál One Piece priaznivcom priniesol to, čo si zaslúžia.

Okrem spomenutých hercov sa tu objavia aj Peter Gadiot (Yellowjackets), Morgan Davies (Smrteľné zlo: Prebudenie), Ilia Isorelýs Paulino (Sexuálny život vysokoškoláčok) či McKinley Belcher III (Ozark). Prvú sériu s 8 epizódami si budeme môcť na Netflixe pozrieť už 31. augusta.

Páči sa vám trailer na One Piece? Myslíte si, že je anime vhodne prenesené do hranej podoby? Čo hovoríte na jednotlivých členov Luffyho posádky? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -