Nekonvenčné trio na stope najväčšej konšpirácie, trailer na They Cloned Tyrone sľubuje najviac nekonvenčnú komédiu leta

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na They Cloned Tyrone

Netflix prináša prvý plnohodnotný trailer na sci-fi dobrodružstvo They Cloned Tyrone. Vďaka nemu vidíme, že nás čaká najviac nekonvenčná komédia tohto leta, akú sme už dlho nevideli. S tónom béčkových filmov 70. rokov a výbornou hlavnou hereckou trojicou je to kúsok, ktorý budeme rozhodne chcieť na streamovacej službe vidieť.

Traja úplne odlišní ľudia Fontainte (John Boyega), Yo-Yo (Teyonah Parris) a Slick Charles (Jamie Foxx) totiž prichádzajú na to, že vláda predvádza na ľuďoch experimenty. Keď nájdu v skrytom laboratóriu klon jedného z nich, veci naberú rýchly spád. Rozhodnú sa prehliadať svoje rozdielne povahy a poriadne zavariť tomu, kto je za veci zodpovedný.

Nepravdepodobní hrdinovia proti konšpirácii

Stanú sa nielen funkčným tímom, ale zburcujú aj celé ospalé susedstvo. Musia predsa prísť na dôvod, prečo sa veci dejú! Skladba „Somebody Watching Me“ už len skvele dokresľuje atmosféru. Na to je predsa expert Juel Taylor, ktorý si tentoraz sadol aj za kameru (a napísal scenár). Inak ho môžeme poznať ako zvukového (a tiež autora scenára) filmu Creed II.

Celá hlavná herecká trojica už rozhodne má skúsenosti s futuristickými konceptami a dávkou nadprirodzena. Parris sa aj tento rok objaví v MCU vo svojej úlohe kapitánky Monicy Rambeau. Boyega je zase známy z modernej trilógie Star Wars a oscarový Foxx sa aj minulý rok vrátil ako záporák Electro do Spider-Man filmu.

they cloned tyrone
Zdroj: theeconomictimes.com

Atmosféra béčok 70. rokov

Teraz však všetci traja musia byť tými najmenej pravdepodobnými hrdinami. Treba predsa ochrániť tých, ktorých milujú, akýmikoľvek prostriedkami bude potrebné. V nich nechýba ani vykopávanie dverí, divoké jazdy či zamávanie zbraňou niekomu pred tvárou (aj keď toto sa môže hrozitánsky zvrtnúť).

To, že sa tu objavia Kiefer Sutherland či Joshua Mikel (ako postava menom DJ Strangelove), sú už len príjemnými čerešničkami na torte. Vkráčať do konšpirácie na konci sedemdesiatok v afroamerickej štvrti so všetkým, čo k tomu patrí, budeme môcť už budúci mesiac, 21. júla.

Ako sa vám páči trailer na They Cloned Tyrone? Tiež očakávate nekonvenčnú, novátorskú a chcene béčkovú komédiu? Ste zvedaví, ako táto konšpirácia dopadne? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -