Orlando Bloom a Andie MacDowell si spolu zahrajú v trileri Right Hand Red

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Akčný triler Right Hand Red

Orlando Bloom a Andie MacDowell si spolu zahrajú v trileri Right Hand Red. Filmu nemá chýbať ani poriadna dávka akcie, ako sľubujú tvorcovia. Prináša ho súrodenecká dvojica Ian Nelms a Eshom Nelms, ktorí spolu priniesli aj bizarnú satirickú akčnú komédiu Poľovačka na Santu (Fatman).

Bratia sú síce občasnými autormi scenárov (napríklad pre film Small Town Crime), ale na túto úlohu si zavolali inú posilu. Skript im má napísať Jonathan Easley. Ide skôr o autora televíznych seriálov, avšak film takéhoto štýlu by pre neho nemal byť problémom.

fatman
Zdroj: cinemaview.sk

Kráľovná podsvetia vs. kriminálnik v penzii

Príbeh sa zameria na Casha (Bloom), ktorý sa snaží žiť pokojný a vyrovnaný život. Stará sa o svoju neter Savannah v okrese Odim v apalačských vrchoch. Ibaže sa v jeho útočisku ukáže drsná a sadistická kráľovná podsvetia Big Cat (MacDowell). Ovláda všetky kriminálne jednotky zo širokého okolia a práve hlavný hrdina tiež kedysi bol v jej službách.

Teraz má byť povolaný naspäť, avšak svojho predošlého pôsobenia sa chce už nadobro vzdať. Lenže si čoskoro uvedomí, že je naozaj schopný všetkého – aj znovu zabíjať, aby ochránil mesto, ktoré ho prijalo a rodinu, ktorá mu ešte zostala. Tým sa ale jeho cesta viac komplikuje a stáva sa tvrdšou. Až sa dostane do nočnej mory, v ktorej sa úplne stiera hranica medzi dobrom a zlom.

orlando bloom carnival+row
Zdroj: alike.com

Dvaja talentovaní herci

Je skvelé vidieť túto dvojicu pokope. Orlanda Blooma iste netreba predstavovať. Hviezda filmov Pán prsteňov alebo Pirátov z Karibiku je istotne známa každému. V poslednej dobe sa vo filmoch objavuje menej ako kedysi, tak je vždy dobré počuť o jeho ďalšej úlohe. Momentálne jediná známa je v druhej sérii seriálu Carnival Row.

O Andie MacDowell sa dá povedať presný opak a má poriadne nabitý rozvrh. Vidieť ju budeme v dohľadnej dobe v netflixovskom filme Along for the Ride od Sofie Alvarez, ďalej snímkach ako My Happy Ending, Good Girl Jane či The Other ZoeyJe vidieť, že hviezda, ktorá zažiarila vo filme Na hromnice o deň viac, ešte o role núdzu nemá.

andie macdowell
Zdroj: smoothradio.com

Westernové náznaky?

Vo filme Right Hand Red by mohla dvojica spolu výborne fungovať. Triler je žánrom, v ktorom už obaja majú skúsenosť a akčné prvky pre Blooma tiež nebudú najmenším problémom. Preto sme zvedaví, čo si tvorcovia pripravili, zvlášť keď názov upravili podľa známeho westernového pomenovania.

Tešíte sa podľa hlavných hviezd a popisu deja na tento akčný triler? Ste zvedaví na dynamiku medzi Bloomom a MacDowell? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -