High Evolutionary by mal údajne byť vo filme Strážcovia Galaxie 3. Kto to je a akú úlohu zohrá?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude High Evolutionary vo filme Strážcovia Galaxie 3?

James Gunn sa nezmazateľne zapísal do filmového sveta Marvelu svojim tímom vesmírnych odpadlíkov. Na ich tretie filmové dobrodružstvo čakáme už nejaký čas a stále dostávame iba malé kúsky informácií. Teraz však jeden zdroj potvrdil, že ako hlavný záporák vo filme Strážcovia Galaxie 3 by mohol byť High Evolutionary.

Povedal to KC Walsh, šéfredaktor portálu Geeks WorldWide. Vystupoval v podcaste Change My Mind, kde hovoril, že tento antagonista by mal byť súperom tímu v treťom filme. Dokonca nielen to, ale by sa prostredníctvom neho mal vysvetliť aj pôvod Rocketa Raccoona. Toto už nejaký čas vieme, že bude súčasťou filmu.

high evolutionary strážcovia galaxie
Zdroj: murphymultiverse.com

Opakovane sa pri Marveli nemýlil

Walsh už sa v minulosti opakovane nemýlil, čo sa týkalo Marvel noviniek. Napríklad bolo pred nejakým časom potvrdené, že sa skutočne dočkáme adaptácie príbehu World War Hulk, na čo upozornil právo on.

V podcaste napríklad hovoril aj, že sa v seriáli She-Hulk objaví Daredevil vo svojom klasickom komiksovom kostýme, alebo že sa bude hlavná postava Jennifer Walter pri monológu pozerať do kamery a búrať tak štvrtú stenu.

daredevil
Zdroj: cbr.com

Súhlasí s myšlienkou filmu

Na margo objavenia High Evolutionary v tretích Strážcoch sa vyjadril takto:

„Počul som – je to vec, ktorá sa hovorí okolo – že záporákom v Strážcoch Galaxie Vol. 3 bude High Evolutionary. V podstate je myšlienka filmu aj to, že on je ten, kto stvoril Rocketa.“

Viac možných prepojení

Táto informácia by rozhodne mohla sedieť. V komiksoch je High Evolutionary (civilným menom Herbert Wyndham) geniálnym vedcom. Vybudoval stroj, ktorým bol schopný urýchliť genetickú evolúciu žijúcich organizmov. To mu dalo možnosť viesť experimentovať a začať vytvárať hybridné tvory medzi ľudmi a zvieratmi. A to je predsa Rocket!

Lenže zachutila mu moc a začal si vytvárať rasu známu ako New Men. Pomocou nich chcel ovládnuť časť vesmíru, čo môže byť skvelou príležitosťou pre Strážcov Galaxie, aby ho zastavili. A ak by vám nestačilo, bol to práve on, kto stál pri znovuzrodení Adama Warlocka a dal mu Soul Stone.

high evolutionary
Zdroj: cbr.com

Kde je Gamora?

High Evolutionary teda dáva vo filme Strážcovia Galaxie 3 perfektný zmysel. Aj s jeho prepojením na Warlocka, ktorý bol pred pár mesiacmi do svojej role obsadený. Zahrá si ho Will Poulter.

O širšom deji toho viac nevieme. Pravdepodobné je, že si nechcú prezradiť žiadne detaily, kým neuvidíme film Thor: Love and Thunder, keďže sa tam tím vyskytuje. Jeho smerovanie by totiž mohlo ovplyvniť dej tretieho filmu a iste by sme sa nechceli dozvedieť nič nechcené. Po nájdení Gamory z odlišnej časovej línie sa snáď dozvieme viac.

Myslíte si, že High Evolutionary bude skutočne hlavný záporák vo filme Strážcovia Galaxie 3? Dáva podľa všetkého spomenutého zmysel alebo si myslíte, že ide o naťahovanie informácií? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: murphymultiverse.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -