James Gunn začal nakrúcať film Strážcovia Galaxie 3. Oznámil to fotkou na sociálnej sieti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

James Gunn začal nakrúcať film Strážcovia Galaxie 3

Režisér James Gunn oznámil začiatok nakrúcania filmu Strážcovia Galaxie 3. Urobil to prostredníctvom fotky na svojom Twitteri. Prvá klapka teda padla dnes a vidíme, že je späť staré obsadenie, ktoré medzi sebou privítalo aj nového člena – jednoducho, ako ich nazýva režisér, rodina Strážcov.

Medzi obsadenie samozrejme patrí Chris Pratt, ktorý dabuje hrá hlavnú postavu, Star-Lorda. Dave Bautista tu je ako Drax, Zoe Saldana ako Gamora, Karen Gillan ako Nebula, aj Pom Klementieff ako Mantis. Vedľa režiséra stojí jeho brat Sean Gunn, ktorý hrá nielen postavu Kraglina, ale funguje aj ako pohybový model pre Rocketa Raccoona (ktorého ale dabuje Bradley Cooper).

Strážcovia Galaxie 2
Zdroj: cnet.com

Vítajú medzi sebou aj nového člena

Medzi obsadením už vidíme aj Willa Poultera, o ktorom sme sa len pomerne nedávno dozvedeli, že si zahrá v treťom filme. Už od potitulkovej scény v dvojke bol naznačovaný príchod Adama Warlocka, mocnej bytosti z Marvel komiksov. A práve túto úlohu dostal mladý herec.

Bližšie detaily o filme zatiaľ nevieme, ale prechádzať mu bude aj vianočný špeciál, ktorého sa dočkáme na sviatky budúceho roka. Gunn ale naznačuje, že by sme mali vidieť viac z minulosti Groota a Rocketa a zároveň nás čaká aj emotívnejší zážitok. Predpokladá sa aj ukončenie púte Draxa Ničiteľa, pretože jeho herecký predstaviteľ oznámil, že po treťom filme s úlohou končí.

Emotívna jazda aj pre samotného režiséra

Zrejme je to emočná jazda aj pre samotného tvorcu filmu, pretože z jeho príspevku vidíme, že prvý deň nakrúcania celkom precítil. Vo svojom príspevku uvádza nasledovné:

Bol to zvláštna a dlhá cesta, miestami plná výziev. Trvalo dlho sa sem dostať, ale prekážky cestou spravili tento moment len viac žiarivým. Sme naspäť na pľaci s mojou rodinou Strážcov v prvý deň nakrúcania. #gotgvol3

Len dúfajme, že nám ho nepresunú

Pri svojich projektoch rád fanúšikov navnaďuje a aspoň takýmto malým spôsobom sa mu to momentálne darí. Veríme totiž, že James Gunn by o filme Strážcovia Galaxie 3 prezradil aj viac, keby to bolo v jeho možnostiach.

Zatiaľ však len padla prvá klapka a na fotografie či zábery z nakrúcania (nehovoriac o traileri) si budeme musieť ešte nejakú dobu počkať. A dúfajme, že nedávny posun filmov z MCU neovplyvní aj tento projekt. Zatiaľ je naplánovaný do kín na 5. mája 2023.

Ste radi, že už začalo nakrúcanie tretích Strážcov Galaxie? Teší vás pohľad na fotografiu hercov pekne pokope, keď sa nazývajú rodinou? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -