Vin Diesel vyzýva, aby sa Dwayne Johnson vrátil k finále Rýchlo a zbesilo a „naplnil tak svoj osud“

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dwayne Johnson by sa mal vrátiť k Rýchlo a zbesilo, tvrdí Vin Diesel

Dwayne „The Rock“ Johnson hral v sérii Rýchlo a zbesilo v niekoľkých filmoch. Bolo to od piateho dielu v roku 2011 až po ôsmy diel v roku 2017. Krátko pred premiérou začala medzi ním a hereckým kolegom Vinom Dieselom – veľmi slušne povedané – roztržka.

Johnson totiž na svojom Instagrame zverejnil príspevok, kde urazil svojich hereckých kolegov (schválne mužského rodu), predovšetkým Diesela. Povedal, že sa na nakrúcaní správali ako „cukríkové prdelky“ a nič nevydržali. Diesel na to reagoval až pomerne nedávno, keď povedal, že dával svojmu kolegovi „tvrdú lásku“ (dokonca adresoval na talianskeho režiséra Felliniho) a povedal, že jeho hranie predtým bolo, akoby spal. Na tom (a hlavne na voľbe slov) sa The Rock iba zasmial a sarkasticky poznamenal, ako ho Vin „naučil veľa o hraní“.

Dwayne Johnson a Vin Diesel
Zdroj: theplaylist.net

Namiesto deviateho dielu svoj spin-off

Ich rozdelenie ciest ale bolo viac-menej jasné už v roku 2016 a Johnson sa tak neobjavil ani v deviatej časti série so superrýchlymi autami. Namiesto toho zvolil spin-off Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw so svojim hereckým parťákom, Jasonom Stathamom. Chcel by pripraviť aj pokračovanie, do ktorého by pretiahol ešte viac hercov z pôvodnej série.

Nakrúcanie finále tejto dlhotrvajúcej série sa ale blíži. Rýchlo a zbesilo 10 bude záverom ságy, aj keď bude rozdelené na dve časti. A Vin Diesel chce, aby sa k poslednému dvojdielu vrátil aj The Rock a „naplnil tak svoj osud“.

Cameo vo filme Hobbs & Shaw
Zdroj: ew.com

Reč ako od Dominica Toretta

Teraz na svojom Instagrame poslal hercovi odkaz, ktorý je zároveň výzvou, aby sa k značke vrátil. Nemôžeme si pomôcť, ale príspevok pôsobí naozaj nadnesene a je ako vystrihnutý zo samotných filmov. Označenie „malý braček Dwayne“ je priamo ako úst Dominca Toretta. Veď posúďte sami, preložený príspevok znie takto:

„Môj malý braček Dwayne… ten čas prišiel. Svet čaká na finále. Ako vieš, moje deti ťa oslovujú strýko Dwayne v mojom dome. Neprejde sviatok, kedy by si si ty s nimi neposlal prianie. Ale nadišiel ten čas. Odkaz na teba čaká. Pred rokmi som ti povedal, že naplním svoj sľub Pablovi. Prisahám, že by sme mali po tom siahnuť a všetkým predviesť najlepšiu rýchlosť, ktorá bude vo finále, ktorým je 10! Hovorím to z lásky, ale musíš sa ukázať, nenechávaj značku len tak. Más dôležitú úlohu, ktorú musíš zohrať. Hobbsa nemôže hrať nikto iný. Dúfam, že sa načiahneš po príležitosti a naplníš svoj osud.“

Vráti sa strýko Dwayne len na základe príspevku?

Silná motivačná reč. Či sa po nej Dwayne Johnson vráti k značne Rýchlo a zbesilo a hlavne jej finále je ale mimoriadne otázne. Ale tak predsa, už sme boli viackrát svedkami toho, akými mocnými dokážu byť príspevky na internete, takže prečo by post na sociálnej sieti nemal zabezpečiť návrat herca?

Či teda výzvu prijme a vráti sa k sérii, si budeme musieť počkať. Či však so strýkom Dwaynom alebo bez neho, prvá polovica desiatej časti Rýchlo a zbesilo by mala dofrčať do kín 7. apríla 2023. Vtedy uvidíme, či sa začína napĺňať osud.

Inšpirovala reč Vina Diesela aj vás (a čítali ste ju hlasom Dominica Toretta)? Myslíte, že sa na základe nej vráti Dwayne Johnson do finále Rýchlo a zbesilo? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -