Séria Rýchlo a zbesilo neuberá nohu z plynu. Neuveríte, ktorá postava dostane svoj vlastný film

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

POZOR: Článok obsahuje spoilery k filmu Rýchlo a zbesilo 9. Ak ste ho ešte nevideli, ďalej čítajte len na vlastné riziko.

Rýchlo a zbesilo chystá nový film

Cestu do vesmíru máme úspešne za sebou a séria Rýchlo a zbesilo stále neuberá nohu z plynu. Stále nás čakajú filmy Rýchlo a zbesilo 10 a 11, respektíve desiata časť rozdelená na dve polovice. Herec Vin Diesel prezradil, že finálne dve epizódy budú nakrúcať súčasne už začiatkom roku 2022. A režisér Justin Lin rozhovormi navnaďuje divákov, na čo sa môžu vo finále ságy tešiť.

Vraj každý deň premýšľa nad tým, že ku koncu franšízy by rád vrátil postavu zosnulého Paula Walkera, Briana O’Connera. Jeho postava v príbehu predsa stále žije a kombináciou jeho brata Codyho Walkera a digitálnych efektov je to stále možné. Tiež nie je vylúčené, že by sa vo filme Rýchlo a zbesilo 10 vrátili Dwayne Johnson a Jason Statham ako Hobbs a Shaw. Už len potitulková scéna Rýchlo a zbesilo 9 nám naznačila, že by sa Deckard Shaw (Jason Statham) mal vrátiť do hlavnej série.

Rýchlo a zbesilo 7
Zdroj: overmental.com

Ich spoločný film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw bol veľkým úspechom. Preto možno počítať s tým, že aj tento spin-off dostane pokračovanie. Koniec ostal otvorený a je viac-menej isté, že vznikne dvojka. To máme hneď tri ďalšie filmy, ktoré obohatia franšízu. A dojná krava Hollywoodu nikdy nevie, kedy povedať stop. Dwayne Johnson a Jason Statham preto nebudú jediní, ktorí dostanú svoj vlastný spin-off.

Charlize Theron ako Cipher

V článku pre server Variety Vin Diesel potvrdil, že scenáristi pracujú na sólovom filme pre postavu Cipher. Kyber-teroristku a zároveň hlavnú antagonistku série stvárňuje herečka Charlize Theron. Predstavená bola vo filme Rýchlo a Zbesilo 8 a vrátila sa v deviatej časti, ktorej udalosti opäť prežila. Príbeh jej vlastného filmu sa tak môže zamerať ako na jej minulosť, tak aj na jej budúcnosť.

Rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: expressdigest.com

Bližšie informácie ohľadom jej spin-offu zatiaľ odhalené neboli. No môžeme počítať s tým, že sága prinesie minimálne štyri ďalšie časti. Diesel dokonca už niekoľkokrát diskutoval o tom, že by rád vytvoril film so zameraním na ženské postavy (Letty, Mia, Ramsey, …).

Čo hovoríte na to, že Rýchlo a zbesilo dostane nový film o Cipher? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: murphysmultiverse.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -