Nemali ani čo jesť. Títo herci boli extrémne chudobní predtým, než sa z nich stali hviezdy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najčítanejšie za 7 dní

Herecké hviezdy, ktoré boli kedysi úplne na dne

Začínajúci herci to v Hollywoode nikdy nemali ľahké. Je ich tam ako húb po daždi a každý z nich túži len po jednom – stať sa hviezdou. Kým sa to však stane, musia prekonávať rôzne životné prekážky. Mnoho z nich zozačiatku nemá ani na nájom či na jedlo. V tomto článku vám ukážeme, ktorí herci boli extrémne chudobní ešte predtým, ako sa z nich stali hviezdy.

8. Charlize Theron

Oscarom ocenená herečka Charlize Theron dnes patrí medzi najuznávanejšie hviezdy filmového sveta. Samozrejme, že to tak nebolo vždy. Keď sa presťahovala z New Yorku do Los Angeles, mala so sebou len jeden kufor a 400 dolárov. Vôbec sa jej nedarilo získať prácu herečky, preto si privyrábala ako modelka. V rozhovore s Oprah Winfrey v roku 2005 opísala incident, ktorý zmenil prakticky celý jej život.

Bola totiž v banke, aby si tam preplatila šek. S tým však mala nejaký problém a doslova prosila pokladníka, aby jej dal peniaze, pretože inak by v ten deň skončila na ulici. Pomohol jej s tým neznámy človek, ktorý započul jej rozhovor s pokladníkom. Ten sa neskôr dokonca stal jej manažérom a aj vďaka jeho schopnostiam získala rolu vo filme To je náš hit! (1996). Nehovoriac o tom, že si v tomto snímku zahrala s Tomom Hanksom, jej kariéra sa odvtedy začala uberať tým správnym smerom.

7. Daniel Craig

Dnes poznáme herca Daniela Craiga ako jedného z najlepších predstaviteľov Jamesa Bonda. Keď však pricestoval do Londýna, aby sa pripojil k divadelnému súboru, nebol na tom práve najlepšie. A to hlavne z finančného hľadiska. Sám totiž povedal, že býval zadarmo v byte s takmer cudzím párom. V tom čase mal len 18 rokov. Priznal sa, že tiež musel kradnúť, aby mal čo jesť.

So svojou vtedajšou priateľkov sa zameriavali na supermarkety, ktoré by tým pádom nejaké miznúce mäso príliš neohrozilo. Jeho priateľka si dala mrazenú kačicu pod sveter, aby to vyzeralo tak, že je tehotná. Craig dnes ľutuje, že to kedysi robieval, avšak priznáva, že skrátka ak chcel niečo jesť, nemal inú možnosť.

6. Matt LeBlanc

Herec Matt LeBlanc je dnes celosvetovo známy ako Joey Tribbiani zo seriálu Priatelia (1994 až 2004). Vďaka tomuto sitkomu sa z neho stal multimilionár. Za posledné dva série totiž dostával honorár vo výške 1 milióna dolárov za jednu epizódu. S postavou herca Joeyho má spoločné to, že kedysi bol rovnako bez peňazí ako on. V rozhovore so slávnym moderátorom Conanom O´Brienom sa priznal, že keď sa snažil nájsť si nejakú prácu, mal vo vrecku len 11 dolárov.

V tomto rozhovore tiež opísal incident, keď si sám musel zbrúsiť zub. Pri návšteve zubára sa totiž dozvedel, koľko by ho tento zákrok stál a preto vzal veci do vlastných rúk. V lekárni si kúpil pár šmirgľovacích dosiek a zákrok si vykonal sám. Keď sa následne ukázal u zubára len na kontrolu, ten mu povedal, že odviedol skvelú prácu. (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -