Slováci práve dostali filmový vianočný darček. Tento kontroverzný megahit je online

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Prichádza online

Fast X, najnovší film z franšízy Fast & Furious, je oddnes dostupný online. Služba SkyShowtime potvrdila pridanie hviezdne obsadenej snímky v tlačovej správe. Vo Fast X sa znovu objaví atraktívne herecké obsadenie v zložení Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges a mnoho ďalších diváckych obľúbencov, aby spolu čelili novej hrozbe.

Fast X, desiaty film zo ságy Fast & Furious, otvára posledné kapitoly jednej z najznámejších a najpopulárnejších svetových franšíz. Vo svojej tretej dekáde je stále v plnej sile, s rovnako hviezdnym obsadením a postavami ako na začiatku. Fast X je teda k dispozícii na SkyShowtime od 23. decembra.

rýchlo a zbesilo 10
TMDB

Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina počas mnohých misií a napriek nemožnej presile prekabátili, vynervovali a predbehli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Teraz sa musia postaviť tomu najnebezpečnejšiemu protivníkovi, akému kedy čelili. Desivej hrozbe vynárajúcej sa z tieňov minulosti, ktorá je hnaná krvavou pomstou a odhodlaná rozbiť túto rodinu a navždy zničiť všetko a všetkých, ktorých Dom miluje.

Doženie ich minulosť

Vo filme Fast Five z roku 2011 sa Dom a jeho gang zbavili hanebného brazílskeho drogového kráľa Hernana Reyesa a zdecimovali jeho impérium na moste v Rio De Janeiro. Netušili však, že Reyesov syn Dante (Jason Momoa z fimu Aquaman) bol svedkom toho všetkého a posledných 12 rokov pripravoval plán, aby Dom zaplatil tú najvyššiu cenu.

Danteho sprisahanie vyženie Domovu rodinu z Los Angeles do katakomb Ríma, z Brazílie do Londýna a z Portugalska do Antarktídy. Vzniknú noví spojenci a vynoria sa starí nepriatelia. Všetko sa však zmení, keď Dom zistí, že jeho vlastný osemročný syn (Leo Abelo Perry, film Black-ish) je hlavným cieľom Danteho pomsty.

Réžie sa ujal Louis Leterrier (Clash of the Titans, The Incredible Hulk) a v hlavných úlohách Fast X sa znovu predstavia herecké hviezdy, ako Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris „Ludacris“ Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood a držiteľky Oscara Helen Mirren a Charlize Theron.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -