Figúrky a LEGO sety odhaľujú nové kostýmy a spoilery z filmu Spider-Man: No Way Home

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako je tomu už zvykom, hračky a merchandise sú častým zdrojom spoilerov a informácií ohľadom Marvel filmov. Naposledy sme vďaka potlači na tričku dostali prvý pohľad na kostým Jane Foster z Thor: Love and Thunder. Tentoraz to schytal očakávaný Spider-Man: No Way Home, ktorý odhaľuje svoje figúrky a LEGO sety. Opäť tak dostávame várku potenciálnych spoilerov a hlavne pohľad na nové kostýmy Toma Hollanda.

Spider-Man dostane dva nové kostýmy

Začneme sériou figúrok Funko POP! a Marvel Legends. Peter Parker dostane hneď dva nové kostýmy. Prvý z nich vyzerá ako kombinácia kostýmu zo Spider-Man: Ďaleko od domova a obľúbeného obleku Iron Spider. Nový kostým dopĺňajú detaily zlatej farby.

Funko POP! verzia kostýmu dokonca obsahuje magické prvky, ktoré používa Doctor Strange. Je teda možné, že najvyšší čarodejník nejakým spôsobom prepožičia magickú silu Spider-Manovi. Prehliadnite si galériu priloženú nižšie.

Druhý kostým je čiernej farby, podobný „Stealth Suit“ zo Spider-Man: Ďaleko od domova. Tiež ho dopĺňajú detaily zlatej a červenej farby. Jeho Funko POP! figúrka nesie názov „Black & Gold Suit„.

Ako už určite viete, súčasťou filmu bude aj Doctor Strange, ktorý môže pôsobiť ako nová mentorská figúra Petera Parkera. Jeho Funko POP! figúrka je obzvlášť zaujímavá, pretože má oblečené zimné topánky a bundu. V ruke dokonca drží lopatu.

Spider-Man: No Way Home sa bude odohrávať počas zimy, takže dedukovať môžeme jediné. Stephen Strange bude odhrabávať sneh spred jeho útočiska Sanctum Sanctorum v New Yorku. Tiež si môžete všimnúť, že na všetkých figúrkach stále nosí Agamottovo oko.

Svoju vlastnú figúrku dostal aj šéfredaktor Daily Bugle J. Jonah Jameson, ktorého v Spider-Man: Ďaleko od domova opäť stvárnil J. K. Simmons. Podľa všetkého s ním tak môžeme počítať aj v ďalšom filme.

LEGO sety odhaľujú potenciálne spoilery

Konečne sa dostávame k spomínaným LEGO setom. Prvý z nich, „Spider-Man’s Drone Duel“ obsahuje figúrku záporáka Vulture. Naznačuje to, že Michael Keaton si môže zopakovať svoju úlohu z filmu Spider-Man: Ďaleko od domova. Ďalšou figúrkou v sete je Spider-Man v čierno-zlatom obleku.

Druhý set s názvom „Spider-Man vs. Mysterio’s Drone Attack“ tiež hlási návrat bývalého antagonistu. Tentokrát Mysteria herca Jakea Gyllenhaala. Okrem Spider-Mana sa v krabičke nachádza aj figúrka Nicka Furyho.

Čo to môže naznačovať? Naozaj to vyzerá na príchod tímu Sinister Six. Je potvrdené, že svoje úlohy si zopakujú aj Alfred Molina ako Doctor Octopus a Jamie Foxx ako Electro. Už dlhšie sa povráva, že sa vráti aj Willem Dafoe ako Green Golbin. Už nám chýba len posledný záporák a šestica môže byť na svete.

Posledný set, „Spider-Man at the Sanctum Workshop“ obsahuje figúrky Doctora Strangea, Wonga, Spider-Mana a MJ. Vo filme tak nepochybne navštívime Sanctum Sanctorum v New Yorku. Zaujímavé je, že Wong oblieka akýsi hipisácky kostým.

Páčia sa vám dva nové kostýmy z filmu Spider-Man: No Way Home? A veríte, že sa naozaj vrátia Vulture a Mysterio? Všetko sa dozvieme už 16. decembra 2021.

Zdroj: collider.com, marvelousnews.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -