Quentin Tarantino opäť hovoril o filme Kill Bill 3. Vie vraj, kto by mohol hrať dcéru Umy Thurman

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Quentin Tarantino znovu hovorí o Kill Bill 3

Čas od času Quentin Tarantino spomenie, že by mohol pripraviť ďalšie pokračovanie svojej dvojice filmov o pomste. To sa stalo aj v nedávnej minulosti, keď bol ako hosť v podcaste u Joea Rogana (The Joe Rogan Experience). Okrem iných tém sa zase raz rozhovoril o myšlienkach pre film Kill Bill 3.

O tejto časti hovorí v podstate už odvtedy, čo dotočil druhú časť v roku 2004. Viackrát už hovoril o tom, že by bol zvedavý, aké sú osudy nevesty po desiatich, pätnástich či dvadsiatich rokoch. A práve posledné spomínané číslo ho v poslednej dobe zaujíma najviac. Hovoril, že by bolo zaujímavé, ak by priniesol tretiu časť na 20. výročie premiéry tej prvej. Tá bola v roku 2003. Znamenalo by to, že by sme mali dostať trojku do dvoch rokov.

TIP na film: Kill Bill | Legendárna Tarantinovka o najväčšej pomste TIP na film: Kill Bill | Legendárna Tarantinovka o najväčšej pomste
zdroj: rewind.sk

Dcéra Beatrix Kiddo

A teraz má aj ďalšiu predstavu, ktorú by mohol do filmu pretaviť. Hovorí, že by bola do deja zapletená aj dcéra Beatrix Kiddo, ktorá vo dvoch dieloch vystupovala jednoducho iba pod menom B.B. Vo filmovom vesmíre by mala 23-24 rokov, čo je vek, v ktorom by dokázala bojovať po boku svojej matky.

A vie aj koho by chcel do jej úlohy obsadiť. Bola by to Maya Hawke, ktorú poznáme predovšetkým zo seriálu Stranger Things. A zároveň je skutočnou dcérou Umy Thurman a herca Ethana Hawkea. Režisér o tom povedal nasledovné:

„Myslím, že by bolo zaujímavé postavy navštíviť o 20 rokov. Predstavte si Nevestu a jej dcéru, BB, ako majú 20 rokov mieru. A ten mier zrazu bude roztrieštený a zrazu sú obe na úteku. A mám pocit, že obsadiť opäť Umu a Mayu ako jej dcéru by bolo sku*vene vzrušujúce.“

Herečka so Stranger Things už hrala v jeho filme

S herečkou už Tarantino pracoval na svojom poslednom filme Vtedy v Hollywode. Zahrala si tam však len menšiu úlohu, jednu z členiek (Flower Child) Mansonovej „rodiny“. Nakoľko sme ale videli v seriáli na Netflixe, dokáže mať mnoho podôb a tak by bolo naozaj úžasné vidieť ju po boku Umy Thurman vo filme Kill Bill 3.

A o Thurman vieme, že by bola za všetkými desiatimi. Režisér už skôr prezentoval to, že to s herečkou hlavnej úlohy preberal a tá s pokračovaním súhlasí. Nevesta by sa vraj mala ešte raz objaviť predtým, ako je celá vec dokončená a dopovedaná. Režisér vraj ešte mal nejaké nápady, ktoré jej v minulosti prezentoval a obom sa páčili natoľko, že si myslia, že by to bol dobrý materiál na tretí film.

maya hawke
Zdroj: ew.com

Kill Beatrix?

Jedným z nich, ktorý je aj fanúšikmi obľúbený, hovorí o tom, že by film hovoril o pomste z druhej strany. Na túto cestu sa vydá mladé dievča, ktoré videlo ako Beatrix zavraždila jej mamu, Vernitu Green po boji v kuchyni. Dokonca o tom hovorila aj Vivica A. Fox, predstaviteľka role, že by vedela, kto by mal hrať jej dcéru.

Teraz už logicky dospelú, tiež, mohla by si ju zahrať herečka známa z Najväčšieho showmana či Spider-Mana, Zendaya. Do role by sa naozaj hodila. A vidieť v pokračovaní novú generácia a to, ako bojujú proti sebe dve dcéry? To by malo určite tiež niečo do seba.

kill bill zendaya
Zdroj: 247newsaroundtheworld.com

V hre sú aj ďalšie dejové linky

V hre sú však aj iné nápady. Napríklad Sofie Fatale bola ušetrená, len aby odoslala správu zvyšku skupiny, že po nich Nevesta ide. Dozvedala sa však na konci o jej dcére. Žeby tiež vyhľadávala pomstu cez ňu? A čo taká Elle Driver, o ktorej sa nevie, či a ako prežila? Žeby nakoniec film spojil všetky tieto postavy? V tarantinovke to nie je ani trochu vylúčené.

Čo si myslíte o myšlienke vy? Uvideli by ste Mayu Hawke radi ako Nevestinu dcéru pre film Kill Bill 3? Ktorý dej by sa mal podľa vás pre film použiť? A myslíte si naozaj, že by mohol doraziť o dva roky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -