Loki príde aj do Springfieldu. Špeciálna časť Simpsonovcov privíta Toma Hiddlestona aj v animovanej podobe

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Simpsonovci dostanú špeciálny diel, v ktorom bude Loki

Disney nám prostredníctvom svojho marvelovského filmového vesmíru a aktuálne vysielaného seriálu na svojej streamovacej službe predstavuje jedného Lokiho za druhým. Tento však bude úplne iný. Tento zavíta do Springfieldu. Animovaná rodina, ktorá je najdlhšie na obrazovkách, tak bude mať úplne novú výzvu. Simpsonovci dostanú špeciálnu epizódu, v ktorej bude Loki.

Áno, boh darebáctiev a trikov ako ho poznáme z MCU bude zase raz vyhnaný z Asgardu. A teraz bude čeliť skutočne veľkej hrozbe, o ktorej sa mu ani nesnívalo – obyvateľom Springfieldu. A to nie len tak hocijako, ale v podobe superhrdinov. V crossover udalosti, ktorá slúži ako pocta marvelovským hrdinom (ale aj zloduchom), si však nájde Loki riadneho spojenca.

Disney-Simpsons-Loki
Zdroj: nerdist.com

Obyvatelia Springfieldu ako superhrdinovia

Tým samozrejme nebude nikto iný ako Bart Simpson. Ale nemusíme sa báť, uvidíme aj kopu iných postáv. Plagát v štýle Endgame ukazuje členov mestečka tak ako ich nepoznáme. A my nevieme, či sa nám viac páči Ralph Wiggum ako Hulk, Barney ako Iron Man (aj s pupkom vonku a grganím) alebo Flanders ako Ant-Man aj so svojimi ikonickými fúzikmi.

A nebude to samozrejme len o hviezdach, ktoré dobre poznáme. Asgardskému bohovi prepožičia hlas samotný Tom Hiddleston, ktorý postavu stvárňuje aj vo filmoch a novom seriáli. Ten môžete momentálne sledovať na Disney+ a zúfať, že nám zostávajú už iba dve epizódy.

Loki plagát trailer MCU
Zdroj: marvel.com

Špeciál príde o týždeň

Špeciál Simpsonovcov s názvom „The Good, The Bad and The Loki“ (s odkazom na klasický western) príde na spomínanú streamovaciu službu 7. júla. Bude to už druhý raz, čo Disney spája veľké značky, ktoré má pod sebou a prinesie tak krátku unikátnu epizódu.

Prvý raz išlo o spojenie s Hviezdnymi vojnami, keď priniesli časť zameranú na Maggie. Epizódu nazvali peknou slovnou hračkou „The Force Awakens from It’s Nap“ (Sila sa prebúdza zo svojho zdriemnutia).

Čo hovoríte na to, že aj v Simpsonovcoch bude teraz Loki? Tešíte sa na špeciálnu časť alebo seriál už vôbec nesledujete? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: nerdist.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -