Rokenrol je vyzbrojený a Presley má kopu smrtiacich vychytávok. Sleduj trailer na seriál Agent Elvis

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Nový trailer na seriál Agent Elvis

Stal sa jeho kráľom, teraz je však čas rokenrol vyzbrojiť. Aspoň to nám hovorí trailer na seriál Agent Elvis, ktorý sa pohráva s bláznivou myšlienkou, že sa Presley stal špeciálnym agentom. TCB, ktoré nosil na opasku, je v skutočnosti The Central Bureau, špiónska organizácia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Aj Matthew McConaughey bude Elvis. V animáku bude kráľ rokenrolu… špeciálnym agentom?!

Na túto úlohu ho na prelome 60. a 70. rokov (pretože je Viva Las Vegas na svete a prezidentom je Nixon) naverbuje The Commander. Hrozivý a nekompromisný vodca skupiny, ktorý tu bude mať hlas Dona Cheadla. Po Elvisovom boku však samozrejme stojí aj ostrá femme fatale (ktorá má len trochu radšej kokaín) CeCe Ryder (Katlin Olson).

Špión musí mať aj poriadny tím

Aj keď spevákovi často lezie na nervy, čeliť budú ťažkým misiám v rodnej krajine aj vojnovom Vietname. Ďalším spoločníkom sa stába Bobby Ray s hlasom Jonnyho Knoxvilla, ktorý síce môže kosiť nepriateľov vrtuľníkom, ale intelektu veľa nepobral. A aby toho nebolo málo, pridáva sa k nim aj šimpanz Scatter (hlas Tom Kenny), ktorý je divokou kartou, ale expertom na zbrane a tak zrejme aj najprínosnejším členom.

Hlasom samotného kráľa je Matthew McConaughey. Ukážka nám v závere ukazuje aj celý zástup hviezdnych hlasov, ktoré tu budeme ešte počuť. Budú to Ed Helms, Jason Mantzoukas, Christina Hendricks, Kieran Culkin, Chris Elliot, Asif Ali, Fred Armisen, Ego Nwodim, Simon Pegg, Craig Robinson, Gary Cole, George Clinton, Tara Strong a Tony Cavalero.

agent elvis
Zdroj: toonado.com

Medzi hviednymi hlasmi aj samotná Priscilla!

Hlasom dlhoročnej manželky (a tu zrejme aj partnetky pre svet agentov), Priscilly Presley bude… Priscilla Presley! Nielen, že je súčasťou hlasov tohto šialeného projektu, dokonca sa stala aj jednou z jeho tvorkýň. Robí to tak po boku Johna Eddieho a Mika Arnolda.

Elvis tak vymieňa kombinézu za jetpack a v paródii na filmy o Jamesovi Bondovi sa vydáva s kopou smrtiacich vychytávok do boja. To stále popri tom, ako balansuje so životom hudobnej hviezdy. Nový trailer na animák Agent Elvis nám ukazuje, že to bude poriadne divoké, výbušné a to z viacerých hľadísk. Pozrieť si ho budeme môcť na Netflixe 17. marca.

Pobavilo vás to, akým spôsobom sa stáva Elvis agentom? Čo hovoríte na predstavenie nových postáv, ktoré majú hviezdne hlasy? Pozriete si tento bláznivý projekt? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -