Domov je tam, kde je strašenie, hovorí prvý trailer na Haunted Mansion

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Haunted Mansion

Disney si adaptáciou svojich zábavných parkov vyslúžilo úspech. Piráti z Karibiku sa rozrástli do série, tak je samozrejme treba dať priestor aj iným kúskom. Už nejaký čas vieme, že sa druhej hranej adaptácie dočká aj ich stašidelné sídlo. Čo je však ešte lepšie, teraz dostávame prvý trailer na Haunted Mansion.

Prvé spracovanie prišlo v roku 2003, kde si zahral Eddie Murphy. V našich spomienkach síce môže byť pútavým, u kritikov však veľa slávy nezožalo. Na to nové sú však vysoké očakávanie už odkedy sme sa dozvedeli o prvých hercoch z obsadenia – objavia sa tu Rosario Dawson, Owen Wilson či Danny DeVito.

Do strašidelného domu prichádza partia „odborníkov“

Práve Dawson hrá slobodnú matku Gabbie, ktorá dostane možnosť kúpiť dom v New Orleans za smiešnu cenu. So svojím synom však rýchlo prichádzajú na to, čo sa za výhodnou kúpou skrýva – v dome, ako názov naznačuje, poriadne straší. Zápáliť (aj keď vanilkovú) sviečku zrejme nepomôže, je na čase zavolať tím expertov.

Medzi nich patria Wilson ako kňaz, DeVito ako odborník na históriu, Tiffany Haddish ako telepatické médium či expert na paranormálne javy, ktorého stvárni Lakeith Stanfield (na ktorého platia rýchle presviedčacie metódy). Skupinka je však zrejme ešte viac excentrická ako duchovia samotní, ako môžeme vidieť, keď na nich duchovný otec berie sekeru (ale čo keby boli ešte mŕtvejší?).

haunted mansion
Zdroj: mouseinfo.com

Nevesta z podkrovia aj prízračný majiteľ

Stoja však proti celej rade nadprirodzených bytostí a prízrakov známych z atrakcie. Je tu napríklad na organ hrajúci pán, duch s krabicou na klobúku či nevesta z podkrovia, Constance Hatchaway. Samozrejme príde rad aj na hrozivú podobizeň pôvodného majiteľa domu v jeho neslávnej „naťahovacej miestnosti“.

Na krátky moment, ktorý môžeme ľahko zmeškať, sa pred dverami sídla objavuje aj Jamie Lee Curtis. Kvalitné obsadenie doplní spolu s hercami a herečkami Dan Levy, Winona Ryder, Hasan Minhaj či Jared Leto. Novú podobu tejto snímky, ktorá znikla podľa scenára Katie Dipold (Špión, Drsňáčky), si budeme môcť pozrieť v kinách od 28. júla.

Ako sa vám páčil trailer na nové Haunted Mansion? Na ktorého z duchov sa tešíte najviac? A stihli ste si už len v ukážke obľúbiť niektorého z ich lovcov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -