Pre posledný film Clinta Eastwooda, Juror #2, boli oznámení prví dvaja herci

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pre film Juror #2 sú známi prví herci

Clint Eastwood, momentálne 92-ročný herec a režisér, pripravuje svoj 40. film. Po 50 rokoch, kedy snímky vedie, však oznamuje, že pôjde o jeho posledný kúsok. Zavedie nás ním do súdnej siene a teraz pre projekt Juror #2 oznamuje, ktorí prví dvaja herci sa do neho pridávajú.

Film bude hovoriť o jednom z členov poroty počas súdneho procesu v prípade vraždy. Pomaly si začína uvedomovať, že práve on by mohol byť vinníkom, keď jeho bezohľadným šoférovaním zobral život. Stojí však pred veľkou morálnou dilemou – bude manipulovať zvyškom poroty, aby sa zachránil alebo sa prizná a bude čeliť následkom?

clint eastwood posledný film
Zdroj: abc11.com

Kto bude morálne rozpolteným porotcom?

Kým sa však do situácie naplno nezamotá, bude sa snažiť chrániť obhajcu bez toho, aby sám vzišiel ako obvinený. Takúto náročnú rolu dostane Nicholas Hoult. Ten však svoje herecké kvality dokázal opakovane, naposledy v satirickom trileri Menu a hororovej komédii Renfield.

Druhou oznámenou herečkou je Toni Colette, ktorá dostala úlohu okresnej prokurátorky. Túto umelkyňu môžeme poznať z filmov Prekliate dedičstvo, Na nože a najbližšie (už tento týždeň) ju uvidíme v humornej gangsterke Mafia Mamma. Obaja z hercov už povedali snímke áno, momentálne sa však jedná ešte o ich honorároch a možných termínoch nakrúcania, ktoré by zapadali do ich kalendárov.

nicholas hoult toni colette
Zdroj: newsingermany.com

Zahrá si Eastwood vo svojom poslednom projekte?

Stále však nevieme, či si v súdnej dráme zahrá aj samotný Eastwood. V jeho projektoch je to pomerne častým javom, či už ide o hlavnú úlohu ako v prípade Gran Torino alebo niektorú z vedľajších, tak ako to bolo pri Million Dollar Baby. Vieme však, že pôjde o jeho ďalšiu spoluprácu so spoločnosťou Warner Bros., pre ktorú priniesol aj Sallyho, Amerického Snipera či Richarda Jewella.

Scenár k filmu napíše Jonathan Abrams. Na poli písania pre filmy je pomerne novým hráčom, dlhé roky predtým bol však redaktorom pre politický (aj súdny) obsah. Skúsenosti na pľace však už má, podieľal sa na produkcii Plánu úteku. V tomto prípade budú produkovať Adam Goodman, Tim Moore a Jessica Meier.

Čo hovoríte na správu, že sa do filmu Juror #2 pridávajú herci Nicholas Hoult a Toni Colette? Ste zvedaví na ich výkony v súdnej dráme od Clinta Eastwooda? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -