Jason Statham bojuje proti najväčšiemu predátorovi, akého kto kedy videl. Sleduj trailer na Meg 2: Návrat do hlbín

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Meg 2: Návrat do hlbín

Dorazil trailer na film Meg 2: Návrat do hlbín. Ide o pokračovanie béčkového filmu z roku 2018, ktorý si ale získal obrovský úspech. Privedie naspäť tím vedcov skúmajúcich hlbiny Mariánskej priekopy, aj jeho neochvejného vodcu v podaní Jasona Stathama. Teraz budú musieť čeliť najväčšiemu predátorovi, akého kto kedy videl, aj viacerým megalodonom.

Ukážka začína s podobným tónom ako jednotka – dostávame sa do obdobia spred 65 miliónov rokov. Tu sa dokazuje, kto je najväčším dravcom, keď si aj T-Rexa dá meg bez problémov ako poobedný snack. Dostávame sa do súčastnosti, kde akčné scény veľmi šikovne (a úsmevne) prestriedava skladba „Barracuda“ od Heart.

Sú tu traja ďalší!

Jonas Taylor je späť, tentoraz však nebude zachraňovať tím z ponorky, ale z podvodného laboratória. Výskumníci totiž zachytili nový signál z priekopy z hĺbky viac ako 7,5 kilometra. Prvá časť nám naznačila, že dvaja ďalší megalodoni utiekli, teraz však vidíme, že sú hneď traja a nezadržateľne sa blížia k plážam (a šľapacie bicykle pre nich nie sú žiadnou prekážkou).

Naučili sa loviť v skupine, aj tak však nebudú najväčšou hrozbou. Tou je nový meg, najmasívnejší akého kto kedy videl. Okrem neho dostávame náznaky napríklad aj na Kronosaura, ďalšiu z prehistorických oblúd, ktorá bola súčasťou knižnej predlohy z roku 1999 od Steva Altena.

meg 2
Zdroj: empireonline.com

Najväčší predátor dostáva kopačku do tlamy

Nevracia sa však len Statham, ale posilnia ho aj ďalší vracajúci sa herci – Cliff Curtis, Shuya Sophia Cai či Page Kennedy. Dostanú však aj nové posily, ktoré budú tvoriť Skyler Samuels, Sienna Guillory, Sergio Peris-Mencheta a svetová akčná ikona Wu Jing (ktorý sa nebojí skočiť z vrtulníka do mora plného krvilačných príšer).

Celkovo vidíme, že si aj pokračovanie zachová ten správne lacný tón, ktorý sa nám v jednotke tak páčil. Taylor na vodnom skútri na rozbúrenej hladine stále zvládajúci harpúnu či kopajúci žraloka do tlamy sú presne tie veci, pre ktoré ho chceme vidieť. Dočkáme sa ho v kinách od 4. augusta.

Navnadil vás trailer na Meg 2: Návrat do hlbín? Pozriete si túto vtipnú akciu, kde sa Jason Statham postaví najväčšiemu megalodonovi aj s tímom drsných vedcov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -