Kto by mal byť podľa Antonia Banderasa nový Zorro? Jeho výber vás zrejme (ne)prekvapí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový Zorro podľa Banderasa

Antonio Banderas nám môže byť známy z mnohých rozličných úloh. Niektorí si ho pamätajú ako pištoľníka Desperada, iní zase ako bojníka z filmu Vikingovia, ďalší zase zo Spy Kids. Zrejme všetci si ho však spájajú s maskovaným pomstiteľom. Teraz sa 62-ročný herec vyjadril, že by sa k role vrátil. Chcel by však odovzdať štafetu. Už aj vie, kto by mohol byť nový Zorro.

Objavil sa v dvojici filmov Zorro: Tajomná tvár a Legenda o Zorrovi. Tie natočil režisér Martin Campell, ktorý to realizoval medzi dvomi bondovkami – Zlaté oko a Casino Royale. V prvom filme z roku 1998 si milostný záujem hlavného hrdinu zahrala Catherine Zeta-Jones, ktorú aktuálne môžeme vidieť ako novú Morticiu Addams v seriáli Wednesday.

anthony hopkins zorro
Zdroj: pinterest.com

Hopkins odovzdával žezlo v prvom filme

Okrem spomenutej dvojice hercov však hlavnú trojicu tvoril aj Anthony Hopkins. Stvárňoval šľachtica menom Diego de la Vera, ktorý však viedol tajný dvojitý život. Ten druhým bol práve hrdina s ikonickou maskou. Starnúci, unavený a osudom skúšaný muž sa však rozhodne ďalej učiť jedného z chlapcov, ktorého zachránil, Alejandra Murrietu.

Podobným štýlom by chcel ďalší film so Zorrom viesť aj Banderas. V nedávnom rozhovore pre portál ComicBook uviedol, že by sa pokojne vrátil do tretieho filmu. Takže po moderných verziách a chystaných rebootoch by sme mohli zažiť aj návrat pôvodného hrdinu, ktorého si tak dobre pamätáme.

Tom Holland Zorro
Zdroj: variety.com

Podobný prvok by chcel do trojky

Avšak posolstvo by chcel odovzdať ďalej. Vyjadril sa k tomu takto:

„Áno, vrátil by som sa, minimálne by som nad tým rozmýšľal. Prečo nie? To by som povedal každému, kto by sa ma spýtal. Keby mi však zavolali, aby som spravil Zorro, chcel by som spraviť to isté, čo pre mňa spravil Anthony Hopkins – odovzdať štafetu.“

Samozrejme, že po tomto nasledovala otázka, kto by mal byť podľa neho nový Zorro. Nad odpoveďou ani nemusel dlho uvažovať – uviedol Toma Hollanda. Povedal nasledovné:

„Robil som s ním Uncharted. Je tak energetický a zábavný. Tiež má tú iskru. Tak prečo nie?“

Po Uncharted si myslí, že má správnu iskru

Skutočne, táto dvojica hercov sa objavila v tohtoročnom filme založenom na videohernej sérii. Uvidíme, či by sa mohol podobný projekt realizovať a či by si Holland pripísal na svoje konto aj takéhoto hrdinu. Nedávno totiž predĺžil svoju zmluvu na Spider-Mana. Najbližšie ho však uvidíme v životopisnom krimi seriáli The Crowded Room na Apple TV+.

Ako to vidíte vy? Mal by vzniknúť tretí Zorro s Antoniom Banderasom? Mal by sa v ňom stať Tom Holland novým hrdinom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hyperbeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -