Plnohodnotný trailer na The Last of Us nám ukazuje poriadny pohľad na Clickera aj dramatické vzťahy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Oficiálny trailer na The Last of Us

Zdá sa, že Brazília by mohla oslavovať sviatky predčasne. V posledných dňoch sa totiž v meste São Paulo konala akcia Comic-Con Experience (CCXP). Bolo na nej predstavených viacero pútavých noviniek, pri jednej z nich však na malý moment zobral Pedro Pascal divákom dych. Predstavil totiž prvý plnohodnotný trailer na seriál The Last of Us.

On si tam zahrá Joela Millera, pašeráka, ktorý má priniesť na západné pobrežie dievča menom Ellie (Bella Ramsey). Postapokalyptickým svetom sa totiž šíri vírus z huby cordyceps, ktorý premenil väčšinu ľudstva na zombie podobné príšery. Dievča sa ako jediné nepremenilo, je teda imúnne a verí sa, že je kľúčom k nájdeniu lieku.

Vzťah Joela a Ellie plný emócií

Seriál bude adaptáciou známej videohernej série od Sony. Nová ukážka nám ešte viac napriek skepticizmu viacerých priaznivcov dokazuje, že postavy sú podľa nej skvele vystavené. Či už ide o Ellin sarkastický štýl humoru alebo Joelovu ochranársku povahu vyvolanej jeho tragickou minulosťou.

Nie si jej otcom, ale bol si pre niekoho.“ vychádza z úst Henryho, jedného z preživších. Aj touto vetou nám dokazuje, že sa budeme pozerať na poriadne dramatickú rovinu seriálu, ktorý odhaľuje ľudskosť a jemnosť jednotlivých postáv. Medzi ne patrí napríklad aj Frank (Murray Farrlet), ktorý postavil jednu z pevností, kde sa ľudia chránia.

the last of us ellie
Zdroj: explosionnetwork.com

Nebudú chýbať ani pôvodní dabingoví herci

V ďalšej z nich sa bude nachádzať aj bojovník, ktorého si zahrá Troy Baker. Práve on bol pôvodným hlasom Joela z hry. Objaví sa aj Ashley Johnson, dabingová herečka hernej Ellie. Tu si zahrá jej mamu. Jednou z „navrátilých“ z hry bude aj Merle Dandridge, ktorá si zopakuje rolu Marlene.

Herecké obsadenie doplnia Anna Torv, ktorá je Joelovou partnerkou v nejednom zmysel, Nick Offerman ako Bill, bývalý spolubojovník s Frankom či Gabriel Luna, ktorý sa objaví ako Tommy Miller, mladší brat hlavného hrdinu.

The Last of Us clicker
Zdroj: entertraimentweekly.com

Tvárou v tvár jednému z Clickerov

Trailer na The Last of Us nám ukazuje aj zábery z bezstarostnejšej minulosti, ktoré sú priamym odkazom na DLC s podtitulom Left Behind. Veľké lákadlo ale prichádza v samotnom závere, keď sa nám poriadne ukazuje jeden z Clickerov, tretia fáza premeny známej ako Bloater. Ak budú všetky súčasti kvalitné ako ukážka, tak sa máme od 15. januára, kedy začne vychádzať na HBO Max, na čo tešiť.

Páčila sa vám nová ukážka na The Last of Us? Uznávate jej balans akcie, dramatickosti a kvalite vo vernosti predlohe? Začnete v polovici januára sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -