Sleduj prvé zábery zo seriálu The Last of Us! HBO prináša ukážky z pokračujúcich aj nových projektov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

HBO prináša prvé zábery z The Last of Us

HBO prináša prvé zábery zo seriálového spracovania The Last Of Us. Televízia a streamovacia služba priniesla video, v ktorom navnaďujú už teraz na nadchádzajúci rok. Tak v ňom prinášajú ukážky z ich obnovených a pokračujúcich projektov, ale práve aj tých nových.

Úvod preto patrí práve vysielanému, dnes premiérujúcemu Rodu draka. Mimo nich nám prinášajú ďalšie série His Dark Materials, Boja o moc, Doom Patrol, The White Lotus a mnohých iných. Príjemným prekvapením je aj oznámenie druhej série sci-fi komédie Avenue 5. Medzi novinky bude patriť napríklad provokatívna dráma The Idol. Po rýchlych ukážkach však celý záber patrí adaptácii známej videohry.

Joel a Ellie v plnej kráse

Pedro Pascal a Bella Ramsey sa tu ukazujú ako hlavné postavy Joel a Ellie. Vidíme príbeh ako z hry a dve postavy s ohliadnutím na Joelovu minulosť hovoria o strate. Nadväzujú tak na repliku od dievčiny, ktorá uvádza „Všetci, na ktorých mi záležalo, sú buď mŕtvi alebo ma opustili,“.

Ďalej vidíme, ako ju učí používať zbraň, aby bola pripravená na lov. Dostaneme aj niekoľko záberov na skvele prevedené scenérie. Na malú chvíľu sa ukáže aj postava, ktorú hrá Nick Offerman menom Bill, ako si dole dáva plynovú masku. Zrejme sa chce vyhnúť nákaze, ktorá je dôležitým motívom. Na infikovaných sa ešte nepozrieme, zrejme si ich nechávajú ako prekvapenie do ďalších ukážok.

the last of us zábery
Zdroj: thefasionvibes.com

Strata ako verný motív z videohry

Seriál je adaptáciou hry z roku 2013 od spoločnosti Naughty Dog. Dvojicu hlavných hrdinov sprevádzame postapokalyptickým svetom, kde nebezpečná hube podobná látka spravila z ľudí nemysliacich mutantov. Joel má Ellie nielen ochraňovať, ale prináša ju aj k organizácii známej ako Fireflies. Tí veria, že vedia nájsť liek.

Adaptácia je veľmi očakávaným projektom. Pracuje na nej aj Neil Druckmann, ktorý bol režisérom originálnej hry. Streamovacia služba ju mala priniesť ešte počas tohto roka, kvôli pretáčkam však bola odložená až na ten budúci. Preto je skvelým prekvapením, že HBO prináša prvé zábery z The Last of Us.

zábery the last of us
Zdroj: gaminggym.in

Navnaďujú na nadchádzajúcu sezónu

Okrem vyššie spomenutého obsadenia tu bude aj Gabriel Luna ako Joelov brat menom Tommy. Spolu s ním bude v odľahlom meste žiť preživší Frank, ktorého hrá Murray Bartlett. Ďalej si zahrajú Anna Torv, Merle Dandrige, Storm Reid, Nico Parker, Gabriel Luna alebo Jeffrey Pierce.

Páčia sa vám prvé ukážky zo seriálu The Last Of Us? Bude podľa vás dostatočne verný hernej predlohe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -