Časy sa menia, komédia je navždy. Aj to hovorí trailer na meta seriál Reboot od tvorcu Modernej rodiny

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Reboot

Dostávame prvý trailer na seriál Reboot, ktorý bude nielen nabitý humorom, ale aj poriadne meta. Už len začiatok – Hulu (ktoré za ním skutočne stojí) si v seriáli vyberá seriál, ktorého prerábku spravia. Hneď teda dostávame odkaz na snahu pretvárať staršie projekty. Stojí za ním Steve Levitan, jeden z tvorcov Modernej rodiny.

Služba rozhoduje o tom, čo prinesú naspäť na obrazovky. Jedna členka štábu poukazuje na sitkom Step Right Up!, ktorý vyzerá ako zrejme všetky situačné komédie z malého mesta, ktoré sme na prelome milénia poznali. Jeho hlavné hviezdy stvárňujú Keegan-Michael Key, Johnny Knoxville a Judy Greer.

Časy sa menia, komédia je navždy

Lenže dostať ich naspäť môže byť problémom, keď ich cesty nabrali… divokejší smer. Jeden je stíhaný za drogy, ďalší klamstvami nevie prejsť cez konkurzy a tretia hrá v lacných sci-fi seriáloch. Ak sa však podarí produkciu odklepnúť a hercov dostať naspať do štúdií, je to len začiatok starostí, ktoré okolo seriálu nastávajú.

Niektorí z nich nie sú pripravení na nový typ publika. A vôbec všeobecne na súčasnú dobu a dopad sociálnych sietí. Lenže ako hlása jedno z hesiel, ktoré vidíme v ukážke – Časy sa menia, ale komédia je navždy. Či už točená pred živým publikom alebo vysielaná naživo na Instagrame!

trailer reboot
Zdroj: indiewire.com

Poukazujú na neustále prerábky v súčasnosti

Levitan sa pritom vracia iba po dvojročnej pauze od seriálu Moderná rodina. Samozrejmosťou je, že sa vracia aj so svojím producentom a scenáristom Christoperom Lloydom. Spolu využijú niektoré dobre fungujúce prvky z predošlého sitkomu. Napríklad spojiť niekoľko na prvý pohľad nefungujúcich a odlišných postáv a sledovať ich interakcie.

Tieto postavy stvárnia ďalšie kvalitné herecké mená. Televíznu producentku, ktorá prerábku pretlačila, si zahrá Rachel Bloom. Ďalšími potvrdenými sú Calum Worthy, Krista Marie Yu a Paul Raiser. Už sa nevieme dočkať, ako si budú robiť odkazmi a narážkami srandu zo súčasnej tvorby. Svedkami toho budeme môcť byť od 20. septembra, kedy seriál debutuje na streamovacej službe.

Páčil sa vám trailer na seriál Reboot? Paroduje podľa vás dobre, aj svojimi meta súčasťami, súčasnú televíznu tvorbu? Budete ho sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -