Teaser na štvrtú sériu Stranger Things nám priniesol nepríjemnú správu. Vieme, kedy ju uvidíme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser na štvrtú sériu Stranger Things

Netflix priniesol pomocou oficiálnej stránky na Twitteri krátky teaser na štvrtú sériu Stranger Things. Dostávame v ňom vypichnuté niektoré dôležité zábery z predošlých troch sezón seriálu, ale prináša nám aj nový materiál. Prináša nám však zároveň aj nepríjemnú správu, pri ktorej nám nezostáva nič iné ako sa s ňou zmieriť.

Túto sériu nedostaneme tradične na na jeseň okolo Halloweenu. Aspoň teda nie tento rok. Vydanie bolo naplánované až na rok 2022. Samozrejme, že vieme, aký je dôvod. Filmovanie síce začalo už skôr v roku 2020, ale muselo byť kvôli celosvetovej pandémii prerušené. To celú produkciu výrazne, ale naozaj výrazne spomalilo. Tieto informácie prvý raz priniesol Shawn Levy, výkonný producent seriálu.

Kvôli presunom postáv bude na viacerých lokalitách

Povedal, že si akurát na ten čas nedali ľahkú úlohu. Predošlé deje sa odohrávali v Hawkinse, mestečku v Indiane. Nadchádzajúca séria sa má odohrávať ale na viacerých lokalitách. To samozrejme s koncom tretej dáva perfektný zmysel. Rodina Byersovcov spolu s Jedenástkou (Millie Bobby Brown) sa odsťahovali z mesta a šerif Hopper (David Harbour), ktorý bol považovaný za mŕtveho, sa objavil na pôde Sovietskeho zväzu.

Poriadne cliffhangery, na ktoré sa ale určite oplatí čakať. Spomínaný Harbour nás ešte k tomu poriadne navnaďuje, keď hovorí o tom, že toto bude najväčšia a najrozsiahlejšia séria. Vraj predstavia hromady nových vecí a všetko sa nasmeruje tak, aby prišli k jasnému a špecifickému koncu. A okrem toho je to vraj jeho zatiaľ najobľúbenejšia séria.

štvrtá séria stranger things
Zdroj: geektyrant.com

Blížime sa k záveru? Bude 5. séria posledná?

Podobné slová povedal aj Levy. Ten je nielen producentom, ale pri každej sérii sa postará aj o režírovanie minimálne dvoch epizód. Dokonca zašiel ešte ďalej a vyjadril sa, že bratia Dufferovci majú „koniec už na dosah“ a že smerujú k záveru. Znamená to teda, že 5. séria bude posledná? Je iste skoro na takýto predpoklad a tvorcovia môžu mať v rukáve iste skryté čokoľvek. Dôstojný a zaujímavý koniec je však v každom prípade na mieste.

Známe tváre aj nové postavy

Pre štvrtú sériu máme potvrdených mnoho mien hercov, ktorí sa vracajú. Okrem dvoch menovaných sú to aj Finn WolfhardGaten MatarazzoNoah SchnappCaleb McLaughlinSadie SinkWinona RyderDavid HarbourNatalia DyerCharlie HeatonJoe KeeryMaya HawkePriah FergusonCara BuonoBrett Gelman, a Matthew Modine. 

stranger things nové postavy
Zdroj: variety.com

Vieme však aj o nových menách. Jamie Campbell BowerEduardo Franco, and Joseph Quinn budú všetci hrať postavy, ktoré sme ešte nevideli. Všetci z nich majú byť členmi strednej škole v Hawkinse. O nich sme priniesli aj samostatný článok.

Ako vnímate informáciu, ktorú nám prezradil teaser na štvrtú sériu Stranger Things, že sa k nám dostane až počas budúceho roka? Sklamalo vás to alebo sa vo vás ešte viac vystupňovalo napätie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -