Štvrá séria Stranger Things pridala štyri nové postavy. Majú patriť na miestnu strednú školu. Čo o nich vieme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Štvrtá séria Stranger Things pridala štyri nové postavy

Netflix oznámil, že do štvrtej série Stranger Things pridajú štyri nové postavy. Takto sa tam objavia štyria noví herci a herečky, po boku tých, ktorých už dobre poznáme. Sú nimi Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, a Sadie Sink.

4. séria sa nám o nejaký čas odložila, pretože produkciu, ako mnoho iných projektov, zbrzdila celosvetová pandémia. Čo je značne nepríjemné, keď na ňu napäto čakáme ako nikdy predtým. Tá tretia totiž skončila s poriadnymi otáznikmi. Sovieti sa pokúsili otvoriť portál do Upside Down a mysleli sme si, že sme prišli o milovanú postavu Hoppera. Ukázalo sa však, že žije – ale v zajatí na Sibíri.

štvrtá séria stranger things
Zdroj: geektyrant.com

Postavy odišli, aby dali priestor novým?

Partička sa nám trochu rozpadla, nakoľko sa z Hawkinsu odsťahovala rodina Breyersovcov spolu s Jedenástkou. Uvidíme ako sa dá partička znovu dokopy, aby čelila monštrám, ktoré vylezú z opačného sveta. Okrem toho sme videli aj smrť niektorých postáv. Ale aby sa karty ešte trochu zamiešali, pridávajú nám ďalšie postavy. Oficiálny Twitter účet Stranger Things pridal príspevky, v ktorých jednotlivé charaktery aspoň trochu predstavuje.

Vickie

Amybeth McNulty ako Vickie – coolová, rýchlo hovoriaca šprtka z kapely, ktorá padne do oka jednému z našich milovaných hrdinov.

Patrick

Myles Truitt ako Patrick – basketbalová legenda Hawkinsu. Mal priateľov, talent a dobrý život… až kým šokujúce udalosti nedostali jeho život mimo kontrolu.

Slečna Kelly

Regina Ting Chen ako slečna Kelly – populárna výchovná poradkyňa, ktorá sa silno zaujíma o svojich študentov – špeciálne tých, ktorí to potrebujú najviac.

Chrissy

Grace Van Dien ako Chrissy – vedúca roztlieskavačiek na strednej v Hawkinse. Najviac populárne dievča na škole. Ale pod na pohľad perfektným vonkajškom sa skrývajú temné tajomstvá.

Všetky štyri nové postavy štvrtej série teda patria na strednú školu v Hawkinse. Vyzerá to tak, že medzi jej stenami strávime o niečo viac času. Vidíme, že prinesú do seriálu aj novú energiu a podľa popisov vidíme, že ešte odhalia mnohé. Uvidíme dokonca, či sa nová séria sústredí práve na nich oproti predošlej partii, ale bol by to zaujímavý nápad ako zaplniť diery po odídených postavách.

Príbehy výborne zapadnú do atmosféry seriálu

A povedzme si, že tajomstvá a tragédie, ktoré ich sprevádzajú, sa skvele hodia do atmosféry seriálu. Zasadenie do 80. rokov s nádychom diel Stephena Kinga – to je presne ten trilerový pocit, ktorý z toho máme. Dokonca by sa dalo povedať, že nové zaradenie postáv pritiahne aj nových fanúšikov – no a v tom prípade ich čaká aj opätovné pozretie predošlých troch sérií.

Avšak samozrejme nechceme nič predbiehať ani určovať. My len dúfame, že nové postavy budú fungovať rovnako dobre ako tie, čo sme poznali už predtým. A samozrejme sme zvedaví ako sa budú vyvíjať príbehy partie okolo Jedenástky a ako sa zo svojich problémov dostane Hopper.

Páči sa vám, že do štvrtej série Stranger Things budú pridané tieto štyri nové postavy? Ako hodnotíte ich zaradenie a to, čo o nich zatiaľ vieme? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -