Namor ako hlavný záporák filmu Black Panther: Wakanda Forever? Stvárniť by ho mal tento herec

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V Black Panther 2 by sa mohol predstaviť Namor

Pred nejakým časom sme sa dozvedeli, že sa vrátime do Wakandy v pokračovaní Black Panthera. Odvtedy napäto čakáme na akékoľvek informácie, ktoré by sme mohli o filme dostať. Zatiaľ sa ako fanúšikovia chytáme aj neoverených správ a dohadov, ktoré sa na internete ukážu. A jeden z nich hovorí o tom, že vo filme Black Panther: Wakanda Forever by sa mohol predstaviť Namor.

Ide o veľmi starú postavu v rámci komiksov. Na ich stránkach sa objavil už v roku 1939 ako Sub-Mariner. Ide o mutanta, syna ľudského morského kapitána a princeznej z podvodného kráľovstva. Tým nie je nič iné ako mýtická Atlantída. Patrí k rase Homo mermanus a tak má schopnosti nielen ovládať vodu, manipulovať ňou a pohybovať sa v nej za akýchkoľvek okolností, ale aj supersilu a schopnosť lietať.

namor
Zdroj: cbr.com

Naznačovaný bol vo filmoch už predtým

Dalo by sa povedať, že autori jednotlivých filmov nám jemne naznačovali, že by mohol prísť. Prvý raz sa tak stalo ešte vo filme Iron Man 2, kde Nick Fury ukazuje Tonymu v rámci iniciatívy Avengerov mapu sveta so záujmami S.H.I.E.L.D.-u. Jedna zo značiek sa nachádza aj v oceáne.

Zmienku sme mali aj v pomerne nedávnom Endgame. Keď Natasha počas konferencie rozpráva s Okoye, tá jej spomína, že na pobreží Afriky zaznamenávajú podvodné aktivity. A to Wakanda nemôže nechať len tak. Znamenalo by to, že by prišlo v budúcnosti MCU k zrážke medzi Wakanďanmi a Atlanťanmi? Nemuselo by to byť vylúčené. Aj to by mohlo potvrdzovať, prečo pokračovanie dostalo názov Wakanda Forever, najznámejšieho bojového pokriku.

atlantis
Zdroj: marvelcinematicuniversetheories.blogspot.com

Wakanda Forever!

Ten priniesol na strieborné plátno Chadwick Boseman sám, pričom túto vetu nemal v scenári. Herec prehral minulý rok svoj boj s rakovinou a tak môže byť názov filmu aj akousi poctou k slávnej fráze, ktorú sám vymyslel. T’Challa sa teda už vo filme neobjaví, pretože sa ho režisér Ryan Coogler rozhodol z úcty nenahradzovať. A my sa absolútne stotožňujeme s týmto krokom.

V každom prípade sa ale vráťme k tomu, či by sa vo filme Black Panther 2 mohol objaviť Namor. Dejovo by to dávalo logiku a Atlanťania boli už v predošlých filmoch naznačovaní. Ide o dôležitú postavu v rámci Marvel komiksov a preto by mal byť do filmov zakomponovaný. Čo je ale zaujímavé, podľa správy, ktorá prišla z portálu Illuminerdi, by si mal postavu zahrať mexický herec Tenoch Huerta.

tenoch huerta namor
Zdroj: mindlifetv.com

Potvrdzuje sa to obsadením herca?

Známy je hlavne vďaka svojej roli v Narcos: Mexiko. A čo je teraz najviac zaujímavé – správu by mohol podporovať fakt, že Huerta bol do filmu obsadený už pred pár mesiacmi. Či si teda naozaj zahrá Sub-Marinera je otázne a budeme si musieť počkať na oficiálne potvrdenie. Avšak si myslíme, že Namor by mal byť v MCU iste predstavený a toto je veľmi správna chvíľa, kedy by sa to mohlo stať.

Myslíte si aj vy, že Namor by mal byť predstavený práve vo filme Black Panther: Wakanda Forever? Poznáte túto postavu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: murphymultiverse.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -